Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik konektör

Fiber Ekipmanları İçin Yeşil SC APC Hızlı Hızlı Optik Fiber Bağlayıcı

Fiber Ekipmanları İçin Yeşil SC APC Hızlı Hızlı Optik Fiber Bağlayıcı

    • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment
    • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment
    • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment
  • Green SC APC Fast Quick Optical Fiber Connector For Fiber Equipment

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: CE / ROHS
    Model numarası: SC (OM3)

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 100 adet
    Fiyat: USD 2.4-3.2 / Piece
    Ambalaj bilgileri: Kutular
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 1000 adet / hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: fiber optik konektör Türü: SC
    Malzeme: ABS Uygulama: fiber optik donanım
    Renk: Standred Sertifika: CE / ROHS
    Ekleme kaybı: D 0.3db Ekle-çekme testi: 1000 kere
    Sıcaklık: -40 ℃ —85 ℃ Fiber: 50 / 125um, 62.5 / 125um

    Fiber ekipman için SC APC hızlı hızlı optik fiber konektörü

    Fiber Optik Konektörler , düşük ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı içeren ultra güvenilir bileşenlerdir. Seçtiğiniz tek yönlü veya çift yönlü kablo yapılandırmasıyla birlikte gelirler ve IEC, Telcordia GR-326-CORE Standardına uygun olarak üretilirler. Fiber optik konektörün performansı, optik özellikler, titreşim testi, termal döngü, darbe dayanımı, tuz püskürtme erozyonu, ısıl yaşlanma, nem direnci ve diğerlerinin testinde IEC standartlarını GR-326-CORE standardına uygun şekilde özenle tasarlanmıştır. .

    Özellikler

    1. Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

    2. Yüksük uç yüzeyi ön kubbeli

    3. Çeşitli renklerde çizme

    4. Telcordia tarzı botlar

    5. Serbest yüzer seramik halka

    6. Konektör önceden monte edilmiş bir parça veya bir parça olarak veya konektör kiti olarak sağlanabilir. 7. Klipler SC ve LC çift yönlü konektör için DAİREMİZ vardır. 8.PC ve APC, UPC kullanılabilir.

    9. İyi değişim yeteneği ve iyi dayanıklılık

    ayrıntılar seçilememektedir

    Parametre birim FC, LC, Güney Carolina ST, MU MTRJ, MPO
    SM AA SM AA SM AA
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC
    Ekleme kaybı (tipik) dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
    Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35
    Çalışma dalga boyu mil 1310,1510 1310,1510 1310,1510
    exchangeability dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Titreşim dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75




    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Allen

    Tel: +8615814679651

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler