Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Optik erişim ağı için LSZH Ceket Dubleks SC-LC Fiber Optik Yama Kablosu

Optik erişim ağı için LSZH Ceket Dubleks SC-LC Fiber Optik Yama Kablosu

    • LSZH Jacket Duplex SC-LC Fiber Optic Patch Cord for Optical access network
    • LSZH Jacket Duplex SC-LC Fiber Optic Patch Cord for Optical access network
    • LSZH Jacket Duplex SC-LC Fiber Optic Patch Cord for Optical access network
    • LSZH Jacket Duplex SC-LC Fiber Optic Patch Cord for Optical access network
  • LSZH Jacket Duplex SC-LC Fiber Optic Patch Cord for Optical access network

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin anakara
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
    Teslim süresi: 2-4 günde
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, emanet, Paypal, Aylık yerleşim
    Yetenek temini: 7000pcs / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: LC, Güney Carolina Fiber Modu: OM3 OM4
    Kablo çapı: 3.0mm Kablo tipi: LSZH ceket
    Kablo çekirdek: Çift yönlü iç: Seramik
    Fiber: G652D, G657A1or diğerleri Uzunluğu: 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 veya Diğerleri

    Optik erişim ağı için LSZH Ceket Dubleks SC Fiber Optik Yama Kablosu

    Hızlı Ayrıntılar:

    1. LC, SC, OM3, OM4 fiber yama kablosu
    2. Önyükleme rengi: Bej, Kırmızı, Siyah
    3. Mod: SM, MM, OM3, OM4
    4. Kablo çekirdeği: Dubleks
    5. Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC
    6. Kablo rengi: Turuncu, Aqua, Volient
    7. Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    8. Kablo ceketi: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

    Özellikler:

    1. Garantili Sıfır Kusurları
    2. Ekleme ve Geri Dönüş Kaybı Test Edildi
    3. Seri hale getirilmiş ve Bireysel Test Kayıtları
    4. Telcordia Endface GeometryRequirements'ı karşılar
    5. Ekstra Şarj Olmadan Kullanılabilen Özel Konfigürasyonlar

    Uygulamalar:

    1. Optik erişim ağı
    2. Telekomünikasyon ağları
    3. Fiber optik iletişim ağları
    4. CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm

    Şartname:

    madde Tek mod Çoklu mod
    Ekleme Kaybı <= 0,2dB <= 0.3bB
    Geri dönüş kaybı PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB
    Takma-Çekme Testi 1000 kere
    Tekrarlanabilirlik <= 0.1
    Gerilme direnci ≥10KG
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    Seramik Yüksükname Şartname 125.5um konsantrik sapmalar: <= 1um 127um konsantrik sapmalar: <= 3um
    Uygun fiber 9 / 125um 50 / 125um, 62.5 / 125um

    Paketleme:

    Sopa etiket ile PE torba başına tek parça (biz etiket içinde müşterinin logosu ekleyebilirsiniz.)

    Nakliye:

    1. Kapıdan Kapıya: Ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb. Gibi)
    2. Havalimanından Havalimanına: Hava Yoluyla
    3. Seaport to Seaport: deniz yoluyla (konumumuz Shenzhen bir limandır.)


    FAQ.jpg SSS
    1.Neden TTIFIBER Kablo seçerken partneriniz olsun?
    (1). Profesyonel üreticisi: Düşük MOQ, ücretsiz örnekler mevcuttur.
    2). Kalite güvencesi: Kararlı yüksek kaliteli.
    (3) .Müşteri çözümleri: Hızlı.
    (4) .Win-Win Fiyatı: Çok fazla maliyet tasarrufu, müşteriler için daha fazla fayda sağlayın.
    2. OEM'i kabul ediyor musunuz, örneğin: LOGO'mızı yazdırmak?
    Evet, oem sipariş açığız, özelleştirilmiş logo mevcuttur.
    3. sevkiyat yöntemi nedir?
    Mallar DHL / Fedex gibi Uluslararası ekspres tarafından gönderilecektir. 3 ~ 7 gün sürer.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler