Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

Telekomünikasyon Ağı İçin Simplex SC Tekli Optik Fiber Adaptörü

Telekomünikasyon Ağı İçin Simplex SC Tekli Optik Fiber Adaptörü

    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
  • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS, ISO9001
    Model numarası: ASC-SX

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20pcs
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 25pcs / Vaka
    Teslim süresi: 3-5days
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Paypal
    Yetenek temini: Günde 10000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Çalışma Sıcaklık aralığı: -40 ° C ~ + 80 ° C Türü: Simplex
    Kol: Zirkonya, Bronz Konut: Plastik, metal
    Yapısı: Flanşlı, Flanşsız Renk: Mavi, yeşil veya özelleştirilmiş

    Açıklama:
    SC / APC Hızlı Alan Düzeneği Fusion Splice fiber optik konektör kolay montaja sahiptir ve mükemmel stabilite özelliklerine sahiptir . Ek olarak, yeniden bağlanabilmesi nedeniyle, işçinin bağlantı hatası nedeniyle hata oranını önemli ölçüde azaltabilirsiniz .

    Özellik:

    1. Düşük ekleme kaybı
    2. Yüksek hassasiyetli zirkonya veya standart fosfor bronz manşonlar
    3. Yüksek tekrarlanabilirlik ve kararlılık.
    4. Simpleks, çift yönlü, dörtlü (LC) ve hibrit versiyonlarda mevcuttur
    5. FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO olarak mevcuttur

    Uygulama:
    1. Fiber Optik İletim Sistemi
    2. CATV Ağları
    3. Test / Ölçüm Cihazları
    4. Fiber dağıtım çerçevesi, Fiber Optik Duvara Montaj ve Raf Montaj Dolaplarındaki Montajlar

    Şartname:

    Şartname

    tip

    SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    kip SM, MM
    Ekleme Kaybı SM≤0.2dB, MM≤0.3dB
    Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.1dB
    Mekanizma Dayanıklılığı (500 devir, dB ≤0.2dB
    Kol malzemesi > 50N
    Çalışma sıcaklığı Zirkonya veya Bronz

    Güvenilirlik testi:

    Güvenilirlik testi
    madde Test Adı Ek Ekleme Kaybı Ek İade Kaybı
    1 Mekanik dayanıklılık <0.2dB <5dB
    2 Tekrarlanabilirlik <0.2dB <5dB
    3 Kilit gücü <0.2dB <5dB
    4 Düşük güç <0.2dB <5dB
    5 Yüksek sıcaklık <0.2dB <5dB
    6 Buharlama <0.2dB <5dB
    7 Sıcaklık döngüsü <0.2dB <5dB
    8 Titreşim <0.2dB <5dB
    9 Düşürmek <0.2dB <5dB

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler