Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO Yama Paneli

Mpo Casstte için LC Konnektörler Dubleks 12 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Yama Paneli

Mpo Casstte için LC Konnektörler Dubleks 12 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Yama Paneli

    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
  • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Karton başına 1 adet
    Teslim süresi: 3-5 GÜN
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, aylık ödeme
    Yetenek temini: 50000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: LC, SC Kablo: 0.9mm ceket ile 12 renk
    Uzunluğu: Özelleştirilebilir Sertifika: ROHS

    Mpo Casstte için LC Konnektörler Çift Yönlü 12 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Yama Paneli

    Hızlı Detay:

    1. Ürün Adı: MPO Kaseti
    2. Kapasite: 12 LC, 24LC, 12SC
    3. Malzeme: soğuk haddelenmiş çelik
    4. Yapısı: 12LC portu
    5. Mevcut adaptör bağlantı noktası: LC, SC
    6. RoHS, SGS ile Uyumluluk

    Açıklama:

    MPO Fiber modülleri, tek bir modülde 24 LC veya 12 SC fiber parçasını dağıtmanın hızlı ve verimli bir yolunu sağlar.

    Özellikler:

    1. Soğuk haddelenmiş çelik veya alüminyum, elektrostatik boya
    2. İsteğe bağlı olarak LC, SC, ST, FC MPO
    3. Siyah, beyaz, gri renk mevcuttur
    4. Kapalı kullanarak

    Uygulama:

    1. FTTH
    2. CATV
    3. Telekomünikasyon

    Özellikler:

    tip 12ms-6 12ms-12 12ml-6 24 mi-6
    Elyaf Türü SM, MM, OM3, OM4
    Elyaf Sayısı 12 12 12 24
    Panel Başına Adaptör Sayısı 6 12 6 6
    Adaptör Tipi Ön SC Dubleks SC Simplex LC Dubleks LC Quad
    Adaptör Rengi Ön Mavi, bej, aqua, mor
    Adaptör Tipi Geri MPO / MTP
    Adaptör Rengi Geri Siyah

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

           

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler