• Özelleştirilmiş sarı FTB ABS Fiber splitter ABS kutusu apc fiber optik pigtail
Özelleştirilmiş sarı FTB ABS Fiber splitter ABS kutusu apc fiber optik pigtail

Özelleştirilmiş sarı FTB ABS Fiber splitter ABS kutusu apc fiber optik pigtail

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TTI
Sertifika: ISO RoHS CE UL

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton içinde PE torba
Teslim süresi: 2-5 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Günde 8000 parça
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Uygulama: FTTH Sistemi bağlayıcı: LC FC SC Konektörü
Fiber türü: G657A Sertifika: ISO9001:2008
Çalışma sıcaklığı:: -40 ~ 85 ℃ Madde: FTTH fiber optik plc ayırıcı
Malzeme: ABS kutusu Bağlayıcı türü: SC FC LC
Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

optik fiber ayırıcı

,

optik kablo ayırıcı

Ürün Açıklaması

Özelleştirilmiş sarı FTB ABS Fiber splitter ABS kutusu apc fiber optik pigtail

Hızlı Ayrıntılar

Menşe Yeri: Çin (Anakara)

Marka Adı: TTI Fiber

Adı: Çıplak optik fiber FBT FTB plc splitter

Uygulama: FTTH Sistemi

Bağlayıcı: LC FC SC Bağlayıcı

Elyaf Türü: G657A

Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃ Ürün:

FTTH fiber optik plc ayırıcı

Malzeme: ABS kutusu

Bağlayıcı Tipi: SC FC LC

Garanti: 1 yıl

Paketleme

paketleme Detayları

Standart Kartonlar veya Çıplak optik fiber FBT FTB için özelleştirilmiş paketi kabul ediyoruz 1x2 plc splitter

[TTI fiber] ftth Çıplak optik elyaf FBT FTB plc ayırıcı

Ürün Açıklaması

Özellik:

  • Çevre kararlı
  • Kolay kurulum
  • Düşük Ekleme Kaybı
  • Yüksek tekdüzelik
  • Yüksek güvenilirlik

Uygulama:

  • Ağ Koruması
  • İzleme
  • Erişim / PON dağıtımı
  • CATV
  • FTTH
    Parametreler 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x4 2x8 2x16 2x32
    Çalışma dalga boyu (nm) ~ 1650 1200
    Ekleme Kaybı (db) .Max 7.2 / 7.4 10.5 / 10.7 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21 7.5 / 7.8 11.2 / 11.5 14.2 / 14.5 17.4 / 17.7
    Kayıp Tekdüzelik (db) .Max 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5 1.5 1.5 2.0 2.5
    PDL (db) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4 0.2 0.4 0.4 0.4
    Geri Dönüş Kaybı (db) ≥50
    Yönlülük (db) ≥55
    Elyaf Uzunluğu (m) 1.2 (± 0.1), belirtme
    Elyaf Türü Corning SMF-28e, Belirtin
    Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85

[Gfiber] FTTH fiber optik Çıplak optik fiber FBT FTB 1x2 plc ayırıcı