Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik adaptörü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslim süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi uyum sağladı. Bir sonraki işbirliğimizi bekliyoruz.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Fiber optik adaptörü

(66)
Çin Plastik Fiber Optik Adaptör Tekli LC / UPC, LC / UPC Dubleks Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

Plastik Fiber Optik Adaptör Tekli LC / UPC, LC / UPC Dubleks Düşük Ekleme Kaybı

LC / UPC, LC / UPC Deklanşörlü Tekli Plastik Deklanşörlü Fiber Optik Adaptör Hızlı Ayrıntılar Türü: SC / UPC Mod: Tekli Mod Fiber çekirdek: Simplex, Dubleks Yapı: Flanşlı, Flanşsız Kol: Seramik kılıf Konut: ... Read More
2019-03-26 11:18:48
Çin Sc / Apc LC Fiber Optik Adaptör Fc Çoğaltıcı Yerel Alan Ağı Uygulaması Fabrika

Sc / Apc LC Fiber Optik Adaptör Fc Çoğaltıcı Yerel Alan Ağı Uygulaması

ücretsiz numune optik fiber konektörü, fc adaptör coupler, sc / apc LC adaptörü Hızlı Ayrıntılar Türü: SC / UPC Mod: Tekli Mod Fiber çekirdek: Simplex, Dubleks Yapı: Flanşlı, Flanşsız Kol: Seramik kılıf Konut: ... Read More
2019-03-26 10:38:53
Çin Ftth Aksesuarlar Flanşlı SC Deklanşörsüz Ethernet Adaptörüne Fiber Optik Fabrika

Ftth Aksesuarlar Flanşlı SC Deklanşörsüz Ethernet Adaptörüne Fiber Optik

ftth aksesuarları flanşsız fiber optik ekipman SC deklanşör adaptörü Hızlı Ayrıntılar Türü: SC / UPC Mod: Tekli Mod Fiber çekirdek: Simplex, Dubleks Yapı: Flanşlı, Flanşsız Kol: Seramik kılıf Konut: plastik ... Read More
2019-03-26 10:38:53
Çin Hibrid Fiber Optik Kablo Adaptörü, ST-FC / LC-FC FC Fiber Adaptör Dişi Erkek Fabrika

Hibrid Fiber Optik Kablo Adaptörü, ST-FC / LC-FC FC Fiber Adaptör Dişi Erkek

Hibrid Fiber Optik Adaptör Dişi erkek ST-FC / LC-FC / FC-SC / Adaptör 1. Uygulamalar: 1. Telekomünikasyon 2. CATV 3. LAN ve WAN 4. ağ 5. Geniş Bant 6. FTTP 2. Özellikler : Simplex ve dubleks panel kesikler ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Çin Singlemode / Çok Modlu Dijital Optik Kablo Adaptörü LC / SC / ST / FC 3 Yıl Garanti Fabrika

Singlemode / Çok Modlu Dijital Optik Kablo Adaptörü LC / SC / ST / FC 3 Yıl Garanti

Standart Fiber Optik Adaptör LC / SC / ST / FC Tekli veya Çok Modlu Fiber Adaptör bir özellik 1) Düşük ekleme kaybı değeri 2) Yüksek-tepeli kol 3) Mükemmel mekanik yetenek 4) Kararlı yeteneği ve yüksek g... Read More
2018-12-18 16:24:37
Çin Standart Fiber Optik Adaptör ODM / OEM Özelleştirilmiş LC / SC / ST / FC Konnektörler Kompakt Tasarım Fabrika

Standart Fiber Optik Adaptör ODM / OEM Özelleştirilmiş LC / SC / ST / FC Konnektörler Kompakt Tasarım

Standart Fiber Optik Adaptör ODM / OEM Özelleştirilmiş LC / SC / ST / FC Konektörler Ürün Açıklaması: Fiber Optik Adaptör, Simplex, LC fiber optik konnektörü ile ODF ve pigtail için, küçük sipariş kabul, MOQ ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Çin Yerel Alan Ağı için Mavi Fiber Optik Ses Kablosu Adaptörü SC Dubleks Çoğaltıcı Singlemode Fabrika

Yerel Alan Ağı için Mavi Fiber Optik Ses Kablosu Adaptörü SC Dubleks Çoğaltıcı Singlemode

Yerel Alan Ağı'nda Kullanılan Singlemode Mavi Fiber Optik Adaptör SC Dubleks Fiber Optik Bağlayıcı a: Özellikler: 1: Ekleme kaybı: 0.2dB'den az 2: Geri dönüş kaybı: 45dB / PC, 55dB / UPC, 65dB / APC 3: Kalıcıl... Read More
2018-12-18 16:24:37
Çin SC Multimode Fiber Optik Konnektör Adaptörleri Aqua Duble Kulaklı Dubleks OM3 Fabrika

SC Multimode Fiber Optik Konnektör Adaptörleri Aqua Duble Kulaklı Dubleks OM3

Kulak Dubleks OM3 Aqua Adaptörlü SC Multimode Fiber Optik Adaptör 1: Özellik a) Uzun ekleme kaybı değeri b) Yüksek hassasiyetli kol c) Mükemmel mekanik yetenek d) Stabil özellik ve yüksek rali 2: Uygulama a) ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Çin FTTH Fiber Optik Adaptör SC / APC Simplex Flanş Fiber Bağlayıcı RoHS Uyumlu Fabrika

FTTH Fiber Optik Adaptör SC / APC Simplex Flanş Fiber Bağlayıcı RoHS Uyumlu

FTTH Fiber Optik SC / APC Adaptörü Simplex Fiber Flanş Fiber Bağlantı Özellikler: 1. Fiber Optik Adaptör 2. Yüksek arayüz performansı 3. ROHS uyumlu 4.IL 55dB 5.OEM / ODM Özellikler : * Tip: FC, SC, ST, LC, MU, ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Çin ODF / Pigtail için Yüksek Dönüş Kaybı Standart LC Optik Kablo Adaptörü Seramik Kol Fabrika

ODF / Pigtail için Yüksek Dönüş Kaybı Standart LC Optik Kablo Adaptörü Seramik Kol

Yüksek Dönüş Kaybı Standart Fiber Optik Adaptör LC / UPC Açıklama: LC Adaptörü fiber patch kabloları veya fiber optik konnektörleri bağlamak için kullanılır. Performans açısından güvenilirler. Optik adaptörler, ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|