Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslim süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi uyum sağladı. Bir sonraki işbirliğimizi bekliyoruz.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(116)
Çin Yerel Alan Ağı İçin FTTH Fiber Optik Yama Kablosu SC / APC Hızlı Bağlantı Uzun Süre Fabrika

Yerel Alan Ağı İçin FTTH Fiber Optik Yama Kablosu SC / APC Hızlı Bağlantı Uzun Süre

Yüksek Kalite Uzun Süre Zaman FTTH Fiber Optik SC / APC Hızlı Bağlantı Açıklama: Hızlı Montaj SC konektörü sahadaki fiberlerin hızlı ve kolay sonlandırılmasını sağlayabilir ve seçenekler mevcuttur 900 mikron ve ... Read More
2019-01-09 16:26:11
Çin Özelleştirilmiş 48-96 Fiber Optik Yama Kablosu OM4 MTP / MPO 3 Metre, LC Konnektörlü Fabrika

Özelleştirilmiş 48-96 Fiber Optik Yama Kablosu OM4 MTP / MPO 3 Metre, LC Konnektörlü

Fabrika Özelleştirilmiş 48-96 LC Konnektörlü Fiber OM4 MTP / MPO tanımlaması: MTP yama kabloları, MTP kasetleri veya MPO / MTP arayüzlü aktif ekipman bağlantıları arasındaki ara bağlantıları yapmak için kullan... Read More
2019-01-09 16:26:11
Çin UPC SC ST Fiber Patch Kablo Jumper Kapalı Dubleks OM3 0.3dB Ekleme Kaybı Fabrika

UPC SC ST Fiber Patch Kablo Jumper Kapalı Dubleks OM3 0.3dB Ekleme Kaybı

SC - ST UPC Optik Fiber Bağlantı Kablosu Jumper İç Mekan Dubleks OM3 Optik Kablo MM Ürün Detayları: Optik Fiber Bağlantı Kablosu (Jumper), ışın yolunu bağlamak için konektörler ekleyen iki ucu olan bir optik ... Read More
2019-01-09 16:26:11
Çin 1 M OM1 / OM2 Jumper Fiber Optik Ağ Kablosu Dubleks SC Konektörü İç Uygulama Fabrika

1 M OM1 / OM2 Jumper Fiber Optik Ağ Kablosu Dubleks SC Konektörü İç Uygulama

Kapalı 1M Jumper Fiber Optik Yama Kablosu Kablo Çift Yönlü SC Konektörü Özelleştirilmiş Uzunluk Açıklama: Optik Fiber Bağlantı Kablosu (Jumper), ışın yolunu bağlamak için konektörler ekleyen iki ucu olan bir ... Read More
2019-01-09 16:26:11
Çin Açık Jumper Fiber Optik Yama Kablosu Kablo Çift Yönlü FC - SC Konektörü Özelleştirilmiş Uzunluk Fabrika

Açık Jumper Fiber Optik Yama Kablosu Kablo Çift Yönlü FC - SC Konektörü Özelleştirilmiş Uzunluk

Açık Jumper Fiber Optik Yama Kablosu Kablo Çift Yönlü FC - SC Konektörü Özelleştirilmiş Uzunluk Açıklama: Optik Fiber Bağlantı Kablosu (Jumper), ışın yolunu bağlamak için konektörler ekleyen iki ucu olan bir ... Read More
2019-01-09 16:26:11
Çin Kapalı Dubleks OM3 Fiber Optik Yama Kabloları Jumper MM FC - FC UPC Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

Kapalı Dubleks OM3 Fiber Optik Yama Kabloları Jumper MM FC - FC UPC Düşük Ekleme Kaybı

Kapalı Dubleks OM3 Optik Kablo MM FC - FC UPC Optik Fiber Bağlantı Kablosu Jumper Ürün Detayları: Optik Fiber Bağlantı Kablosu (Jumper), ışın yolunu bağlamak için konektörler ekleyen iki ucu olan bir optik ... Read More
2019-01-09 16:26:11
Çin PVC Kılıf Fiber Optik Yama Çift Yönlü 9 / 125um MM FC - FC APC 10N Çekme Dayanımı Fabrika

PVC Kılıf Fiber Optik Yama Çift Yönlü 9 / 125um MM FC - FC APC 10N Çekme Dayanımı

Optik Kablo Açık 9 / 125um MM FC - FC Optik Fiber Bağlantı Kablosu Jumper Ürün Detayları: Optik Fiber Bağlantı Kablosu (Jumper), ışın yolunu bağlamak için konektörler ekleyen iki ucu olan bir optik fiber uzunlu... Read More
2019-01-09 16:26:11
Çin G652d Modlu Fiber Patch Kablo 1F SC / UPC Bırak 1 Çekirdekli Fiber Özelleştirilmiş Uzunluk Fabrika

G652d Modlu Fiber Patch Kablo 1F SC / UPC Bırak 1 Çekirdekli Fiber Özelleştirilmiş Uzunluk

Fiber Optik Yama Kablosu 1F SC / UPC Bırakma Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu tanımlaması: Zırhlı yama kablosu her türlü çevresel uçta döşenebilir. Yer tasarrufu sağlayan ve bakım için oldukça elverişli koruma ... Read More
2018-12-28 15:08:52
Çin Yüksek Güvenlikli Fiber Optik Yama Kablosu LC / UPC 50/125 Dubleks Çok Modlu 0.35dB Ekleme Kaybı Fabrika

Yüksek Güvenlikli Fiber Optik Yama Kablosu LC / UPC 50/125 Dubleks Çok Modlu 0.35dB Ekleme Kaybı

Çin Fabrika LC / UPC 50/125 Dubleks Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu tanımlaması: Zırhlı yama kablosu her türlü çevresel uçta döşenebilir. Yer tasarrufu sağlayan ve bakım için oldukça elverişli koruma tüpü ... Read More
2018-12-28 15:08:52
Çin Simplex Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu UPC / PC / APC ST LC FC SC, Düşük Ekleme Kaybı ile Fabrika

Simplex Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu UPC / PC / APC ST LC FC SC, Düşük Ekleme Kaybı ile

Simpleks Dubleks UPC / PC / APC ST LC Düşük SC SC Fiber Optik Yama Kablosu Ekleme Kaybı tanımlaması: Yama kablolarımız için kullanılan SC konektörler NTT-SC * standartlarına göre tasarlanmıştır ve mevcut SC ... Read More
2018-12-28 15:08:52
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|