Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslim süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi uyum sağladı. Bir sonraki işbirliğimizi bekliyoruz.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(137)
Çin Yüksek Kararlılık Fiber Optik Yama Kablosu SC / UPC 2.0mm LSZH Ceket Sarı Renk Fabrika

Yüksek Kararlılık Fiber Optik Yama Kablosu SC / UPC 2.0mm LSZH Ceket Sarı Renk

Tekli Mod Fiber Optik Yama Kablosu LC SC FC ST Konnektörü Ve LSZH Ceket Sarı Optik Yama Kablosu bir özellik 1) Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı 2) Mükemmel mekanik dayanıklılık 3) Yüksek güvenilirlik ... Read More
2019-03-12 10:05:42
Çin LC'den LC'ye Çift Yönlü Tek Modlu Fiber Optik Ağ Kablosu Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

LC'den LC'ye Çift Yönlü Tek Modlu Fiber Optik Ağ Kablosu Düşük Ekleme Kaybı

LC'den LC'ye Çift Yönlü Tek Modlu Fiber Optik Yama Kablosu - Sarı 1M LC - LC Dubleks Yama Kabloları TTI, tek yönlü ve çok modlu tipler dahil olmak üzere bu LC-LC fiber kabloları, tek ve çift modlu versiyonlarda ... Read More
2019-03-12 10:05:42
Çin 1-24 Fiber MPO / MTP Fiber Optik Yama Kablosu 10G 50 / 125µM OM3 Çeşitli Uzunluklar Fabrika

1-24 Fiber MPO / MTP Fiber Optik Yama Kablosu 10G 50 / 125µM OM3 Çeşitli Uzunluklar

1-24 Fiber MPO / MTP 10G 50 / 125µm OM3, Fiber Optik Trunk Kablo Montajı, çeşitli uzunluklarda Hızlı Ayrıntılar: Ürün Adı: MPO - LC fiber optik bağlantı kablosu Yüksük Son yüz: UPC, APC Mod: OS1, OS2, OM1, OM2, ... Read More
2019-03-12 10:05:42
Çin SC Dubleks Fiber Optik Kablo Kordon PVC LSZH OFNR OFNP Tipi Yüksek Geri Dönüş Kaybı Fabrika

SC Dubleks Fiber Optik Kablo Kordon PVC LSZH OFNR OFNP Tipi Yüksek Geri Dönüş Kaybı

SC Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu PVC LSZH OFNR OFNP Tipi Yüksek İade Kaybı Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilir Özel Yapılandırmalar Elyaf ... Read More
2019-03-12 10:05:42
Çin OM1 62.5 / 125 LC Fiber Optik Yama Kabloları, 0.9mm OFNP Optik Yama Kablosu Turuncu Ceket Fabrika

OM1 62.5 / 125 LC Fiber Optik Yama Kabloları, 0.9mm OFNP Optik Yama Kablosu Turuncu Ceket

OM1 62.5 / 125 LC Fiber Optik patch kablosu, turuncu kılıflı 0.9mm OFNP Fiber Optik Kablo Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilir Özel Yapıland... Read More
2019-03-07 15:49:37
Çin 0.9mm OFNP Fiber Optik Yama Kablosu OM1 62.5 / 125 LC, Düşük Ekleme Kaybı ile Fabrika

0.9mm OFNP Fiber Optik Yama Kablosu OM1 62.5 / 125 LC, Düşük Ekleme Kaybı ile

OM1 62.5 / 125 LC Optik Fiber patch kablosu, turuncu kılıflı 0.9mm OFNP Fiber Optik Kablo Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilir Özel Yapıland... Read More
2019-03-07 15:55:38
Çin Kullanılabilir Fiber Optik Yama Kabloları OM1 62.5 / 125 LC 0.9mm OFNP Tipi Fabrika

Kullanılabilir Fiber Optik Yama Kabloları OM1 62.5 / 125 LC 0.9mm OFNP Tipi

OM1 62.5 / 125 LC Optik Fiber patch kablosu, kılıflı 0.9mm OFNP Fiber Optik Kablo Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilir Özel Yapılandırmalar Elyaf ... Read More
2019-03-07 15:52:37
Çin Tekli / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu OM2 62.5 / 125 LC ROHS Onay Fabrika

Tekli / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu OM2 62.5 / 125 LC ROHS Onay

OM2 62.5 / 125 LC Optik Fiber patch kablosu, kılıflı 0.9mm OFNP Fiber Optik Kablo Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilir Özel Yapılandırmalar Elyaf ... Read More
2019-03-07 15:56:16
Çin SGS Fiber Optik Ağ Kablosu 0.9mm OFNP 1 ~ 144 Çoklu - Elyaf OM3 62.5 / 125 LC Fabrika

SGS Fiber Optik Ağ Kablosu 0.9mm OFNP 1 ~ 144 Çoklu - Elyaf OM3 62.5 / 125 LC

OM3 62.5 / 125 LC Optik Fiber patch kablosu, kılıflı 0.9mm OFNP Fiber Optik Kablo Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilir Özel Yapılandırmalar Elyaf ... Read More
2019-03-07 15:57:01
Çin Dayanıklı Fiber Optik Yama Kablosu Tekli / Çok Modlu PVC LSZH OFNR OFNP Tipi Fabrika

Dayanıklı Fiber Optik Yama Kablosu Tekli / Çok Modlu PVC LSZH OFNR OFNP Tipi

62.5 / 125 LC-LC Optik Fiber yama kablosu, 0.9mm OFNP Fiber Optik Kablo Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilir Özel Yapılandırmalar Elyaf demetinde... Read More
2019-03-07 15:48:53
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|