Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslim süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi uyum sağladı. Bir sonraki işbirliğimizi bekliyoruz.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(163)
Çin FC To FC Çift Yönlü Fiber Optik Ağ Kablosu Çok Modlu OM3 50/125 Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

FC To FC Çift Yönlü Fiber Optik Ağ Kablosu Çok Modlu OM3 50/125 Düşük Ekleme Kaybı

FC To FC Çift Yönlü Çoklu Mod OM3 50/125 Fiber Optik Ağ Kablosu Düşük Ekleme Kaybı TTI, tek yönlü ve tek modlu ve tek taraflı sürümlerinde çok modlu türleri içeren bu FC-FC fiber kabloları için eksiksiz bir FC ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Çin Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu 10GB LC LC Dubleks OM4 50/125 ROHS ile Tanışıyor Fabrika

Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu 10GB LC LC Dubleks OM4 50/125 ROHS ile Tanışıyor

10GB LC-LC Çift Yönlü Çoklu Mod OM4 50/125 Fiber Optik Kablo Düşük Ekleme Kaybı TTI, tek yönlü ve çok modlu tipler dahil olmak üzere bu LC-LC fiber kabloları, tek ve çift modlu versiyonlarda içeren LC LC fiber ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Çin SC LC Fiber Optik Kablo Patch Kablosu MM 62.5 OM1 Çeşitli Fiber Tipleri Fabrika

SC LC Fiber Optik Kablo Patch Kablosu MM 62.5 OM1 Çeşitli Fiber Tipleri

Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Kablo MM 62.5 OM1 SC - LC Fiber Optik Kablo TTI, tek yönlü ve tek modlu ve tek taraflı sürümlerinde çok modlu türleri içeren bu FC-FC fiber kabloları için eksiksiz bir FC FC ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Çin Düşük Ekleme Kaybı Çok Modlu Fiber Optik Yama Kabloları MM 62.5 OM1 LC - LC Tip Fabrika

Düşük Ekleme Kaybı Çok Modlu Fiber Optik Yama Kabloları MM 62.5 OM1 LC - LC Tip

Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Kablo MM 62.5 OM1 LC - LC Fiber Optik Kablo TTI, tek yönlü ve çok modlu tipler dahil olmak üzere bu LC-LC fiber kabloları, tek ve çift modlu versiyonlarda içeren LC LC fiber ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Çin OM3 50/125 Fiber Optik Yama Kablosu FC ile SC Çift Yönlü Çoklu Mod / Elyaflarla Aqua Fabrika

OM3 50/125 Fiber Optik Yama Kablosu FC ile SC Çift Yönlü Çoklu Mod / Elyaflarla Aqua

FC To SC Çift Yönlü Çoklu Mod OM3 50/125 Aqua ile Fiber Optik Yama Kablosu TTI, tek yönlü ve çok modlu tipler de dahil olmak üzere bu SC-FC fiber kabloların tek bir modda ve çok modlu tiplerinde dahil olmak ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Çin Aqua Fiber Optik Yama Kablosu FC, LC Dubleks 1-144 Çoklu Elyaf RoHS Uyumlu Fabrika

Aqua Fiber Optik Yama Kablosu FC, LC Dubleks 1-144 Çoklu Elyaf RoHS Uyumlu

FC - LC Dubleks Çok Modlu OM3 50/125 Aqua ile Fiber Optik Yama Kablosu TTI, tek yönlü ve çok modlu tipler dahil olmak üzere bu LC-FC fiber kabloların tek bir modlu ve çok modlu tiplerini içeren eksiksiz bir FC ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Çin Çift Yönlü 2M Fiber Optik Yama Kabloları De Conexion FO ST / PC-ST / PC SM 9/125 Fabrika

Çift Yönlü 2M Fiber Optik Yama Kabloları De Conexion FO ST / PC-ST / PC SM 9/125

Kablo bağlantısı FO ST / PC-ST / PC SM 9/125 Çift Yönlü 2M Fibra Optica kablosu Özellikler: ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur Ekstra Ücret Yok Kullanılabilen Özel Yapılandırmalar Elyaf ... Read More
2019-03-26 10:36:02
Çin Sc / Lc / Fc / St 12 Kordonlar Fiber Optik Yama Kablosu Özel Boyut UPC APC Yüksük Uç Yüzü Fabrika

Sc / Lc / Fc / St 12 Kordonlar Fiber Optik Yama Kablosu Özel Boyut UPC APC Yüksük Uç Yüzü

Yüksek kaliteli özel boyut sc / lc / fc / st 12 kabloları fiber optik kablo fiber optik mpo yama kablosu Hızlı Ayrıntılar: Ürün Adı: MPO - LC fiber optik bağlantı kablosu Yüksük Son yüz: UPC, APC Mod: OS1, OS2, ... Read More
2019-03-26 10:36:02
Çin Kadın MPO Dişi Konnektörlü Kapalı MPO Trunk Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

Kadın MPO Dişi Konnektörlü Kapalı MPO Trunk Fiber Optik Yama Kablosu

Kapalı Tek Modlu Çok Modlu MPO Gövde Fiber Optik Yama Kablosu Kablo, Dişi MPO Dişi Konnektörlü Hızlı Ayrıntılar: Ürün Adı: MPO - LC fiber optik bağlantı kablosu Yüksük Son yüz: UPC, APC Mod: OS1, OS2, OM1, OM2, ... Read More
2019-03-26 10:36:02
Çin Yüksek Yansıma Kaybı Fiber Optik Ağ Kablosu SC / FC / ST / LC / MPO Patch Cord Fabrika

Yüksek Yansıma Kaybı Fiber Optik Ağ Kablosu SC / FC / ST / LC / MPO Patch Cord

Rekabetçi fiyat SC / FC / ST / LC / MPO yama kablosu Fiber optik Kablo Hızlı Ayrıntılar: Ürün Adı: MPO - LC fiber optik bağlantı kablosu Yüksük Son yüz: UPC, APC Mod: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Kablo Ceketi: ... Read More
2019-03-26 10:36:02
Page 1 of 17|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|