Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Optik Döngü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslim süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi uyum sağladı. Bir sonraki işbirliğimizi bekliyoruz.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Fiber Optik Döngü

(10)
Çin PVC Ceket Fiber Optik Loopback LC / UPC LC / APC Dubleks PVC 9/125 Tek Modlu Fabrika

PVC Ceket Fiber Optik Loopback LC / UPC LC / APC Dubleks PVC 9/125 Tek Modlu

LC / UPC veya LC / APC Dubleks PVC 9/125 Tek modlu Fiber Optik Geridöngü Açıklama Fiber Loopback Modülü, bir fiber optik sinyal için bir geri dönüş bandı ortamı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tipik olarak, ... Read More
2018-12-18 15:53:43
Çin CE ile SC LC MPO Fiber Optik Loopback optik fiber kablo yama telekomünikasyon Fabrika

CE ile SC LC MPO Fiber Optik Loopback optik fiber kablo yama telekomünikasyon

CE ile SC LC MPO fiber optik kablo yama telekomünikasyon döngü Özellikler 1. birçok test uygulamaları için Loopback kablosu 2. Multimode, 50/125 veya 62.5 / 125 fiber optik kablo; Tek modlu, 9/125 fiber optik ... Read More
2017-11-06 15:29:46
Çin CATV şebekeleri / Öncül ağları için OM3 LC Fiber Optik Döngü Fabrika

CATV şebekeleri / Öncül ağları için OM3 LC Fiber Optik Döngü

CATV ağları / Kuruluş ağları için OM3 LC Fiber Optik Loopback Açıklama: Fiber Optik Geridöngüler, bir fiber optik sinyal için bir geri dönüş bandı ortamı sağlamak üzere tasarlanmıştır; Genellikle fiber optik ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Çin MTRJ / MPO konnektörü, Corning ile SM MM OM3 OM4 Fiber Optik Loopback Fabrika

MTRJ / MPO konnektörü, Corning ile SM MM OM3 OM4 Fiber Optik Loopback

MTRJ / MPO konnektörü ile SM MM OM3 OM4 Fiber Optik Loopback, Corning Açıklama: Fiber optik geridönüş bir konektör, çıkış portuna takılırken diğeri, ekipmanın giriş portuna takılır. Hızlı Detay: İsim: MTRJ ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Çin Düşük Ekleme Kaybı mekanik SM MM MPO fiber optik döngü fişi Fabrika

Düşük Ekleme Kaybı mekanik SM MM MPO fiber optik döngü fişi

Düşük Ekleme Kaybı ile mekanik SM MM MPO fiber optik geri döngü fişi Açıklama: Fiber optik geridönüş bir konektör, çıkış portuna takılırken diğeri, ekipmanın giriş portuna takılır. Hızlı Detay: İsim: MPO ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Çin Ağ bileşenleri için SC UPC APC Fiber Loopback testi, özelleştirilmiş Fabrika

Ağ bileşenleri için SC UPC APC Fiber Loopback testi, özelleştirilmiş

Ağ bileşenleri için SC UPC APC Fiber Loopback testi, özelleştirilmiş Açıklama: Fiber optik geridöngü modülleri, sistem test mühendislerine, iletim kapasitesini ve ağ ekipmanının alıcı hassasiyetini test etmenin ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Çin Ekipman Ara Bağlantısı için UPC APC MTRJ Fiber Optik Loopback Fabrika

Ekipman Ara Bağlantısı için UPC APC MTRJ Fiber Optik Loopback

Ekipman Ara Bağlantısı için UPC APC MTRJ Fiber Optik Loopback Açıklama: Fiber optik geri döngüleri kesinlikle endüstri standardına göre yaparız, her bir kablo nakliye öncesinde işlevsel olarak test edilir ve ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Çin Hassas seramik halka ile Tekli MPO optik döngü Fabrika

Hassas seramik halka ile Tekli MPO optik döngü

Hassas Seramik Yüksük ile tekli MPO optik geri döngü Açıklama: fiber optik loopbacks çeşitli ceket tipleri ve kablo çapları ile olabilir ve farklı sonlandırma ve uzunluk ile olabilir. Hızlı Detay: Mod: tekli: 9 ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Çin SC / LC Konnektörü ile tek modlu / Çok Modlu Fiber Optik Loopback Fabrika

SC / LC Konnektörü ile tek modlu / Çok Modlu Fiber Optik Loopback

SC / LC Konnektörü ile Tek modlu / Çok Modlu Fiber Optik Loopback Açıklama: Fiber Optik Geridöngüler, bir fiber optik sinyal için bir geri dönüş bandı ortamı sağlamak üzere tasarlanmıştır; Genellikle fiber ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Çin CATV LAN WAN Test Ölçümü için Singlemode SC Fiber Optik Loopback Fabrika

CATV LAN WAN Test Ölçümü için Singlemode SC Fiber Optik Loopback

CATV LAN WAN Test Ölçümü için Singlemode SC Fiber Optik Loopback Açıklama: Fiber optik geri döngü, panoların veya diğer ekipmanların test, mühendislik ve yanma aşaması için tasarlanmıştır. Hızlı Detay: Adı: SC ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Page 1 of 1