Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Döngü

Düşük Ekleme Kaybı mekanik SM MM MPO fiber optik döngü fişi

Düşük Ekleme Kaybı mekanik SM MM MPO fiber optik döngü fişi

    • mechanical SM MM MPO fiber optic loopback plug with Low Insertion Loss
    • mechanical SM MM MPO fiber optic loopback plug with Low Insertion Loss
    • mechanical SM MM MPO fiber optic loopback plug with Low Insertion Loss
    • mechanical SM MM MPO fiber optic loopback plug with Low Insertion Loss
  • mechanical SM MM MPO fiber optic loopback plug with Low Insertion Loss

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20pcs
    Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
    Teslim süresi: 2-3 GÜN
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Aylık yerleşim
    Yetenek temini: 7000pcs / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı

    Düşük Ekleme Kaybı ile mekanik SM MM MPO fiber optik geri tepme fişi

    Açıklama:

    Fiber optik geri döngü bir konektör çıkış portuna, diğeri ekipmanın giriş portuna takılır.

    Hızlı Detay:

    1. İsim: MPO Geri Döngü
    2. Mod: SM MM OM3 OM4
    3. Bağlayıcı: LC, SC, MTRJ, MPO
    4. Mod: Tekli Mod ve Çok Modlu
    5. Fiber uç yüzü: UPC, APC
    6. Elyaf markası: YOFC, Corning

    Özellikler:

    1. Kısa dalga boyu cihazları
    2. Güvenli bağlantı için kalıplı konektör
    3. Üstün kalite ve dayanıklılık sağlamak için tamamen test edilmiş kablolar
    4. Birçok test uygulaması için geri döngü kablosu

    Uygulamalar:

    1. FTTH uygulaması
    2. Öncül tesisler
    3. Veri işleme ağları
    4. Geniş Alan Ağları (WAN)
    5. Endüstriyel, mekanik ve askeri

    Şartname:

    Optik performans Tek mod Çoklu mod
    Ekleme Kaybı ≤0.350dB ≤0.35dB
    Geri dönüş kaybı ≥45dB (PC) ≥35dB
    ≥50dB (UPC)
    60dB (APC)
    Tekrarlanabilirlik ≤0.10dB
    dayanıklılık D0.2dB tipik değişiklik, 1000 çiftleşme
    Çalışma sıcaklığı - 20 ~ + 75 ° C
    Depolama sıcaklığı - 40 ~ + 85 ° C

    Sipariş Bilgileri:

    Adım 1: Bağlayıcı Tipi: SC, LC, MTRJ, MPO

    Adım 2: Bağlayıcı boyutu: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Adım 3: Yüksük Bitiş Yüzü: UPC, APC

    Adım 4: Çekirdek Tipi: Tek modlu (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um, 62.5 / 125um)

    Adım 5: Önyükleme rengi: Siyah, Mavi, Beyaz, Kırmızı, Sarı, Yeşil, Bej, Aqua

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

    Servisimiz:

    1. Küçük ve büyük miktarlarda standart ve özelleştirilmiş OEM ürünleri açıktır.
    2. ROHS ve SGS standartlarına uygun küresel çevre endüstrisi ile uyum.
    3. Tüm ürünlerimiz% 100 teslim edilmeden önce teknik uzmanlığımız tarafından tamamen test edilmiştir.
    4. Endüstri standardına göre fiber optik geri dönüşler sağlıyoruz.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Rita Wang

    Tel: +8613006641490

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler