Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik bölücü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslimat süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi düzelttim. Bir sonraki işbirliğimizi bekleyin.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Fiber optik bölücü

(62)
Çin Telekom Seviyesi PLC Optik Ses Splitter Tekli Takım 1260 ~ 1650 Dalga Boyu Için Fabrika

Telekom Seviyesi PLC Optik Ses Splitter Tekli Takım 1260 ~ 1650 Dalga Boyu Için

Telekom Seviyesi PLC Fiber Optik Bölücü Tekli Takım 1260 ~ 1650 Dalga Boyu için 1: Özellik Mükemmel mekanik Yüksek güvenilirlik ve kararlılık Düşük polarizasyon bağımlı kaybı İyi tekdüzelik ve düşük ekleme kayb... Read More
2019-07-25 15:55:27
Çin UPC / APC Lehçe PLC Fiber Optik Bölücü Özelleştirilmiş Ekleme Pigtailed ABS Modülü Fabrika

UPC / APC Lehçe PLC Fiber Optik Bölücü Özelleştirilmiş Ekleme Pigtailed ABS Modülü

Özellikler (1XN): Liman Kirliliği 1X 2 1X 4 1X8 1X 16 1X 32 1X64 Çalışma Dalgaboyu (nm) 1260 ~ 1650 Ekleme Kaybı (dB) Tipik 3 . 5 6 . 8 10. 2 1 3 . 1 1 6 . 2 20 . 2 maksimum 4 . 0 7 . 4 10. 5 1 3 . 5 16 . 9 21 ... Read More
2019-07-18 15:10:09
Çin FBT Fiber Optik Bölücü Tekli SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Çelik Boru / ABS Paketi Fabrika

FBT Fiber Optik Bölücü Tekli SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Çelik Boru / ABS Paketi

FBT Fiber Optik Bölücü Tekli SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Çelik Boru Paketi ve ABS Paketi FBT Fiber Optik Ayırıcı, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır. 1: ... Read More
2019-07-18 15:08:28
Çin FBT 1X2 2x2 Fiber Optik Bölücü PLC 1310 / 1550nm FTTX Sistemi Için 0.9mm ABS Tipi Fabrika

FBT 1X2 2x2 Fiber Optik Bölücü PLC 1310 / 1550nm FTTX Sistemi Için 0.9mm ABS Tipi

FBT 1X2 2x2 Fiber Optik Ayırıcı 1310 / 1550nm 0.9mm ABS Tip oranı 30: 70/60: 40/50: 50 FTTX Sistemi İçin Splitter Hızlı Detay: İsim: PLC ayırıcı Tür: 1 × 2, 2x2 Mod: Tekli Mod Elyaf tipi: G652D, G657A1, G657A2 ... Read More
2019-07-16 17:45:55
Çin Çelik Boru Tipi Fiber Optik Bölücü 1/8 1/4 1/2 0.9mm SC / UPC APC Konnektörlü Fabrika

Çelik Boru Tipi Fiber Optik Bölücü 1/8 1/4 1/2 0.9mm SC / UPC APC Konnektörlü

Çelik Boru Tipi Optik Fiber Optik Bölücü 1/8 1/4 1/2 SC / UPC APC Konnektörlü 0.9mm plc splitter Hızlı Detay: İsim: PLC ayırıcı Tür: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Mod: Tekli Mod Elyaf tipi: G652D, ... Read More
2019-07-16 17:45:55
Çin Çelik Boru Tipi Optik Ses Ayırıcı 1x8 1x2 SC / UPC APC Konnektörlü 0.9mm Fabrika

Çelik Boru Tipi Optik Ses Ayırıcı 1x8 1x2 SC / UPC APC Konnektörlü 0.9mm

1x8 1x2 SC / UPC APC Konnektörlü 0.9mm Çelik Boru Tipi Optik Ses Bölücü plc splitter Hızlı Detay: İsim: PLC ayırıcı Tür: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Mod: Tekli Mod Elyaf tipi: G652D, G657A1, ... Read More
2019-07-10 17:47:53
Çin FBT 1X2 2x2 Fiber Optik Bölücü 1310 / 1550nm FTTX Sistemi Için 0.9mm Çelik Boru Tipi Fabrika

FBT 1X2 2x2 Fiber Optik Bölücü 1310 / 1550nm FTTX Sistemi Için 0.9mm Çelik Boru Tipi

Splitter FBT 1X2 2x2 fiber birleştirici Bölünmüş Oranı: 50/50 ~ 95/5, 1310 / 1550nm, 0.9mm Çelik boru tipi Splitter Hızlı Detay: İsim: PLC ayırıcı Tür: 1 × 2, 2x2 Mod: Tekli Mod Elyaf tipi: G652D, G657A1, ... Read More
2019-07-10 10:15:36
Çin 1x4 0.9mm Çelik Boru Tipi SC / UPC APC Konnektörlü Optik Ses Dağıtıcı Fabrika

1x4 0.9mm Çelik Boru Tipi SC / UPC APC Konnektörlü Optik Ses Dağıtıcı

1x4 0.9mm Çelik Boru Tipi Fiber Optik PLC Splitter, SC / UPC APC Konnektörlü plc splitter Hızlı Detay: İsim: PLC ayırıcı Tür: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Mod: Tekli Mod Elyaf tipi: G652D, G657A1... Read More
2019-06-12 16:09:18
Çin ABS Tipi PLC Fiber Optik Bölücü Tekli 1X2 FTTX Sistem Uygulaması Fabrika

ABS Tipi PLC Fiber Optik Bölücü Tekli 1X2 FTTX Sistem Uygulaması

Fiber Optik PLC Splitter ABS tipi PLC Splitter Tekli 1X2 SC APC konnektörü ile plc splitter Hızlı Detay: İsim: PLC ayırıcı Tür: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Mod: Tekli Mod Elyaf tipi: G652D, ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Çin Konnektör Özelleştirilmiş Uzunluk olmadan Çelik Boru Tipi Optik Kablo Splitter 1x2 Fabrika

Konnektör Özelleştirilmiş Uzunluk olmadan Çelik Boru Tipi Optik Kablo Splitter 1x2

Bağlayıcı olmadan 1x2 Çelik Boru Tipi 0.9mm Fiber Optik PLC Splitter plc splitter Hızlı Detay: İsim: PLC ayırıcı Tür: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Mod: Tekli Mod Elyaf tipi: G652D, G657A1, G657A2 ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|