Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik bölücü

FBT Fiber Optik Bölücü Tekli SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Çelik Boru / ABS Paketi

FBT Fiber Optik Bölücü Tekli SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Çelik Boru / ABS Paketi

    • FBT Fiber Optic Splitter Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Steel Tube / ABS Package
    • FBT Fiber Optic Splitter Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Steel Tube / ABS Package
  • FBT Fiber Optic Splitter Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Steel Tube / ABS Package

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: OEM
    Sertifika: CE/ISO9001
    Model numarası: FBT fiber optik ayırıcı

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: 2.45usd/pcs~2.95usd/pcs
    Ambalaj bilgileri: Poşet
    Teslim süresi: 5-7 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, PayPal
    Yetenek temini: 2000pcs/gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: FBT fiber optik ayırıcı Operationg dalga boyu: 1310/1490/1550
    Operationg sıcaklık: -40 ~ 85 Paket: çelik boru ve ABS
    Fiber sayımı: 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16 / 1x32 Garanti: 10 yıl

    FBT Fiber Optik Bölücü Tekli SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Çelik Boru Paketi ve ABS Paketi

    FBT Fiber Optik Ayırıcı, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır.

    1: Özellik

    Düşük aşırı kayıp

    Çeşitli kaplin oranı

    Çevre kararlı

    Tekli mod ve çoklu mod mevcut

    2: Uygulama

    Uzun mesafeli telekomünikasyon

    CATV sistemleri ve Fiber optik sensörler

    Fiber optik haberleşme sistemi

    Yerel alan ağı

    3: Şartname

    Parametreler 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32
    Çalışma Dalgaboyu (nm) 1310/1490/1550
    Elyaf Türü G657A1 veya müşteri belirtildi
    Ekleme kaybı (db) (P / S Sınıfı) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 17 / 17.4
    Kayıp Tekdüzelik (db) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5
    Polarizasyon Bağımlı kayıp (db) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3
    Geri dönüş kaybı (db) (P / S Sınıfı) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Derectivity (db) 55 55 55 55 55
    Dalga Boyu Bağımlı kayıp (db) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5
    Sıcaklık
    Stabilite (-40 ~ 85 ℃)
    0.4 0.4 0.4 0.5 0.5
    Çalışma Sıcaklığı (℃)
    Depolama Sıcaklığı (℃)
    Cihaz Boyutu (mm) 40X4X4 40X4X4 40X4X4 50X4X4 50X7X4
    Modül Boyutu (mm) 100X80X10 100X80X10 100X80X10 120X80X18 140X115X18
    Mini Modül Boyutu (mm) 50X7X4 50X7X4 50X7X4 60X12X4 80X20X6

    4: Ürün Resimleri

    5: şirket bilgileri

    6: RFQ

    1. NEDEN TTI FIBER?

    (1) Profesyonel üretici: Düşük MOQ, ücretsiz örnekler vardır.

    (2) Kalite güvencesi: Kararlı yüksek kalite.

    (3) Müşteriler çözümleri: Hızlı.

    (4) Win-Win Fiyatı: Çok fazla maliyetten tasarruf edin, müşteriler için daha fazla fayda sağlayın.

    2. OEM kabul ediyorsunuz, ODM?

    Evet, onları kabul ediyoruz .

    3. bizim logo yazdırabilirsiniz?

    Elbette, LOGO'nuz kutulara veya ürünlere basılabilir.

    4. sevkiyat yöntemi Nedir?

    Delievery, okyanus taşımacılığı, kara taşımacılığı, havaalanı taşımacılığı gibi tüm gönderileri kabul ediyoruz.

    5. Ödeme Nedir?

    LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union gibi tüm ödemeleri kabul ediyoruz.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler