Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik konektör

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslim süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi uyum sağladı. Bir sonraki işbirliğimizi bekliyoruz.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Fiber optik konektör

(38)
Çin Hızlı Hızlı Fiber Optik Konnektörler Adaptörü SM MM UPC FTTH SC Tekli Fabrika

Hızlı Hızlı Fiber Optik Konnektörler Adaptörü SM MM UPC FTTH SC Tekli

UPC FTTH SC Tekli Mod İçin Fiber Optik Hızlı Hızlı Bağlantı Adaptörü Açıklama: Hızlı fiber optik konektör Hızlı fiber optik konektör, sahadaki fiberlerin hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırılmasını sa... Read More
2019-03-12 09:48:02
Çin UPC FTTH SC Tek Modlu Fiber Optik Konnektör 0.3db Ekleme Kaybı 50N Çekme Dayanımı Fabrika

UPC FTTH SC Tek Modlu Fiber Optik Konnektör 0.3db Ekleme Kaybı 50N Çekme Dayanımı

UPC FTTH SC Tekli Mod İçin Fiber Optik Hızlı Hızlı Bağlantı Adaptörü Açıklama: Hızlı fiber optik konektör Hızlı fiber optik konektör, sahadaki fiberlerin hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırılmasını sa... Read More
2019-03-12 09:48:02
Çin Hızlı Fiber Optik Konektör SC APC / UPC Lehçe Hızlı Montaj 0.3db Ekleme Kaybı Fabrika

Hızlı Fiber Optik Konektör SC APC / UPC Lehçe Hızlı Montaj 0.3db Ekleme Kaybı

Hızlı Fiber Optik Konnektör Ucuz Fiyat SC APC / UPC Hızlı Montaj Konnektörü özellik 1) Özel montaj aleti yok 2) mekanik ekleme ve hiçbir parlatma ile montaj için kolay 3) Basit bir montaj yöntemi ile teknoloji ... Read More
2018-12-18 16:09:15
Çin FTTH Ağ için Plastik Malzeme Fiber Optik Kablo Konnektörleri SC UPC SM MM Tipi Fabrika

FTTH Ağ için Plastik Malzeme Fiber Optik Kablo Konnektörleri SC UPC SM MM Tipi

FTTH Fiber Optik Konnektör 0.9mm 2.0mm 3.0mm SC UPC SM MM Fiber Konnektörler Açıklamaları: Aslında bir optik fiber füzyonu Bununla birlikte, konektörün iç ucunda bulunan kaynak noktası, fiber koruma plakası ... Read More
2018-12-18 16:09:15
Çin Yeşil Mavi CE ROHS QuickFiber Optik Konektör SC Hızlı bağlantı fiber ekipman Fabrika

Yeşil Mavi CE ROHS QuickFiber Optik Konektör SC Hızlı bağlantı fiber ekipman

Yeşil Mavi CE ROHS Hızlı Fiber optik SC Hızlı bağlantı fiber ekipman Açıklama ♥ hızlı bağlantı, kurulum için yüksek kalite ve yüksek verimlilik için tasarlanmıştır ♥ kıvırma pozisyonunun yapısı benzersiz bir ... Read More
2018-12-18 16:09:15
Çin 3 Yıl Garanti ile ABS FC UPC Fiber Optik Ağ Haberleşme Konnektörü Fabrika

3 Yıl Garanti ile ABS FC UPC Fiber Optik Ağ Haberleşme Konnektörü

3 Yıl Garanti ile ABS FC UPC Fiber Optik Ağ Haberleşme Konnektörü Optik fiber konektörler , bir bağlantı / bağlantı kesme özelliğinin gerekli olduğu optik fiberleri birleştirmek için kullanılır. Optik konektör ... Read More
2018-12-18 16:09:14
Çin Fiber Ekipmanları için Yeşil SC APC Hızlı Hızlı Fiber Optik Bağlayıcı Fabrika

Fiber Ekipmanları için Yeşil SC APC Hızlı Hızlı Fiber Optik Bağlayıcı

Fiber ekipman için SC APC hızlı hızlı fiber optik konektör Fiber Optik Konektörler , düşük ekleme kaybı ve geri dönüş kaybına sahip ultra güvenilir bileşenlerdir. Simpleks veya çift yönlü kablo konfigürasyonu ... Read More
2018-12-18 16:09:14
Çin Singlemode Fiber Optik Konnektör Sc / Upc, Hızlı Fiber Optik Kablo Konnektörleri Fabrika

Singlemode Fiber Optik Konnektör Sc / Upc, Hızlı Fiber Optik Kablo Konnektörleri

Singlemode Fiber Optik Konnektör Sc / Upc, Hızlı Fiber Optik Kablo Konnektörleri Şartname: Şartname Kablo 3.1x2.0mm açılan kablo veya 3.0 / 2.0 / 0.9mm kablo Kaplama çapı 250 μm kip SM, MM Ekleme Kaybı ≤0.3dB ... Read More
2018-12-18 16:09:13
Çin Fiber Patchcords için SC / PC Fiber Optik Konnektörler, Çok Modlu Fiber Konnektörler Fabrika

Fiber Patchcords için SC / PC Fiber Optik Konnektörler, Çok Modlu Fiber Konnektörler

Fiber Patchcords için Çok Modlu Dubleks SC / PC Fiber Optik Konnektörler Şartname: Ekleme kaybı SM ≤0.20 dB AA ≤0.25dB Geri dönüş kaybı PC ≥50 dB UPC ≥55 dB APC ≥65 dB dayanıklılık Read More
2018-12-18 16:09:13
Çin 0.9 / 2.0 / 3.0mm Singlemode Dubleks SC / PC Bırak Tel optik Fiber Kablo Konnektörleri Fabrika

0.9 / 2.0 / 3.0mm Singlemode Dubleks SC / PC Bırak Tel optik Fiber Kablo Konnektörleri

Singlemode Dubleks SC / PC Bırak Tel Optik Fiber Kablo Konnektörleri Şartname: Ekleme kaybı SM ≤0.20 dB AA ≤0.25dB Geri dönüş kaybı PC ≥50 dB UPC ≥55 dB APC ≥65 dB dayanıklılık Read More
2018-12-18 16:09:13
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|