Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Ağ yama kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, zamanında teslimat süresi! Güvenilir tedarikçi!

—— Ruben Martin

Ürün çok güzel ve ekipmanımla iyi düzelttim. Bir sonraki işbirliğimizi bekleyin.

—— Rasa Zarske

Ben sohbet şimdi

Ağ yama kablosu

(11)
Çin ST-FC Tekli Mod / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Simplex / Duxplex OTDR Sertifikalı Fabrika

ST-FC Tekli Mod / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Simplex / Duxplex OTDR Sertifikalı

ST-FC Tekli Mod / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Simplex / Duxplex OTDR Sertifikalı Şirketimiz Farklı Patch kablosu veriyoruz, lütfen adımları takip edin Adım 1 Ad Patch kablosu, Pigtail, Kablo Adım 2 Ba... Read More
2018-12-18 17:10:06
Çin LC -LC Fiber Optik Haberleşme Patch Kablosu, Sarı Turuncu Aqua Pembe Fabrika

LC -LC Fiber Optik Haberleşme Patch Kablosu, Sarı Turuncu Aqua Pembe

LC -LC Fiber Optik Haberleşme Patch Kablosu, Sarı Turuncu Aqua Pembe Bu MultiMode yama kablosu, bir ucunda çift LC konektörlü, diğer tarafında çift SC konektörlü 50 / 125µm fiber optik yama kablosu kullanır. LC ... Read More
2018-12-18 17:10:05
Çin SC APC - SC APC Optik Fiber Ağ Bağlantı Kablosu, Turuncu Beyaz Siyah Fabrika

SC APC - SC APC Optik Fiber Ağ Bağlantı Kablosu, Turuncu Beyaz Siyah

SC APC - 3 yıl Garanti ile SC APC kapalı fiber optik yama kablosu İyi performans ve hızlı teslimat özelliğine sahip SC (APC) -SC (APC) tek modlu çift yönlü fiber optik kablo düzenekleri tedarik ediyoruz. Bu ... Read More
2018-12-18 17:10:04
Çin Çıplak Bakır FTP RJ45 CATV CATV Sistemi için Ethernet LAN Ağ Patch Cord Fabrika

Çıplak Bakır FTP RJ45 CATV CATV Sistemi için Ethernet LAN Ağ Patch Cord

Çıplak Bakır FTP RJ45 CATV CATV Sistemi için Ethernet LAN Ağ Patch Cord Hızlı Detay: RJ45 8p8c Ethernet LAN Ağ Bağlantı Kablosu Kablosu UTP / FTP / SFTP cat5e cat6 cat6a cat7 CU, CCA, CCS İletken Fluke testi, ... Read More
2018-12-18 17:10:04
Çin Örgülü iletken için katı çıplak bakır UTP Cat6 LAN Ağ Kablosu Fabrika

Örgülü iletken için katı çıplak bakır UTP Cat6 LAN Ağ Kablosu

Örgülü iletken için katı çıplak bakır UTP Cat6 LAN Ağ Kablosu Hızlı Detay: 2 yalıtımlı tel ile bükülmüş çiftler Polyester ambalaj bandı, PE kılıf Ceket: PVC ve LSZH 250 / 550MHz ATM 155, 100 Mbps TPDDI, hızlı ... Read More
2018-12-18 17:10:03
Çin 4 iletkenli LAN Ağ Kablosuna sahip ses iletimi Cat5 FTP Ağ Bağlantı Kablosu Fabrika

4 iletkenli LAN Ağ Kablosuna sahip ses iletimi Cat5 FTP Ağ Bağlantı Kablosu

4 iletkenli LAN Ağ Kablosuna sahip ses iletimi Cat5 FTP Ağ Bağlantı Kablosu Hızlı Detay: Test:% 100 süreklilik testi ve AQL% 15 zayıflama, sonraki, geri dönüş kaybı, empedans testi (UTP) 23 AWG kullanın, çok ... Read More
2018-12-18 17:10:03
Çin Ripcord Bükülmüş çiftler Ethernet ağı için Cat6 LAN ağ bağlantı kablosu Fabrika

Ripcord Bükülmüş çiftler Ethernet ağı için Cat6 LAN ağ bağlantı kablosu

Ripcord Bükülmüş çiftler Ethernet ağı için Cat6 LAN ağ bağlantı kablosu Hızlı Detay: Özellikleri: 4 p Anma Sıcaklığı: 60 ° C veya 75 ° C İzolatör: HD-PE Empedans: 1 ~ 100MHz'de 100 ±% 15 Korumasız bükümlü ... Read More
2018-12-18 17:10:03
Çin Ethernet Ağ için RJ45 Erkek Snagless Booted cat5e patch kablosu Fabrika

Ethernet Ağ için RJ45 Erkek Snagless Booted cat5e patch kablosu

Ethernet Ağ için RJ45 Erkek Snagless Booted cat5e patch kablosu Hızlı Detay: Özellikleri: 4 p Ceket: PVC veya LSZH Korumasız bükümlü çiftler: İletken: 26AWG veya 24AWG Stranding veya Katı Çıplak bakır Referans ... Read More
2018-12-18 17:10:03
Çin 23AWG Katı Bare bakır ile veri iletimi CAT6E RJ45 UTP Ağ Patch Cord Fabrika

23AWG Katı Bare bakır ile veri iletimi CAT6E RJ45 UTP Ağ Patch Cord

23AWG Katı Bare bakır ile veri iletimi CAT6E RJ45 UTP Ağ Patch Cord Hızlı Detay: Özellikleri: 4 p Anma Sıcaklığı: 60 ° C veya 75 ° C İzolatör: HD-PE Açma ipi: isteğe bağlı Ceket: PVC veya LSNH Empedans: 1 ~ ... Read More
2018-12-18 17:10:02
Çin 4P Cat 5e UTP Ağ Patch Kablosu, 4pairs 26AWG Ağ Kablosu ile Fabrika

4P Cat 5e UTP Ağ Patch Kablosu, 4pairs 26AWG Ağ Kablosu ile

4P Cat 5e UTP Ağ Patch Kablosu, 4pairs 26AWG Ağ Kablosu ile Hızlı Detay: Özellikleri: 4 p Anma Sıcaklığı: 60 ° C veya 75 ° C İzolatör: HD-PE Açma ipi: isteğe bağlı Ceket: PVC veya LSNH Empedans: 1 ~ 100MHz'de ... Read More
2018-12-18 17:10:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|