Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAğ yama kablosu

ST-FC Tekli Mod / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Simplex / Duxplex OTDR Sertifikalı

ST-FC Tekli Mod / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Simplex / Duxplex OTDR Sertifikalı

    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
  • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: CE / ROHS
    Model numarası: ST-FC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 Adet
    Fiyat: USD 0.1-0.7 /Piece
    Ambalaj bilgileri: Kutular
    Teslim süresi: 2-3 GÜN
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 5000 Adet / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: fiber optik helezon Türü: ST-FC
    Parlatma: APC PC UPC Fiber: Tekli (SM) / Çoklu (MM)
    Renk: Sarı Turuncu Acqa Pembe Çapı: 0.9mm, 2 mm, 3 mm
    Ceket: PVC LSZH Çekirdek: SInglecore veya Multicore
    Malzeme: ABS Uygulama: FTTH CATV LAN Ağı

    ST-FC Tekli Mod / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Simplex / Duxplex OTDR Sertifikalı

    Şirketimiz

    Farklı Patch kablosu veriyoruz, lütfen adımları takip edin

    Adım 1 Ad Patch kablosu, Pigtail, Kablo

    Adım 2 Bağlayıcı: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, D4, DIN, SMA

    Adım 3 Parlatma: PC, UPC, APC

    Adım 4 Fiber Tipi Tekli mod (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (OM1, OM2, OM3, OM4)

    Adım 5 Kablo Rengi: Sarı, Turuncu, Acqa, Pembe

    Adım 6 Çapı: 0.9mm, 2mm, 3mm

    Adım 7 Çekirdek Miktarı: 1 Çekirdek ila 288 Çekirdek

    Adım 8 Çekirdek Modu: Simpleks (SX), Dubleks (DX)

    Adım 9 Ceket: PVC, LSZH

    Adım 10 Uzunluk ve Miktar

    Özellikler:

    ST Fiber Optik Yama kablosu süngü tarzı bir gövdeye sahiptir ve yayı uzun yüklü bir yüksüğü elyafı tutar. Farklı parlatma tipini içerir. ST / PC tekli simpleks veya dubleks, ST / APC tekli simpleks veya dubleks, ST / PC çok modlu simpleks veya dubleks gibi.

    Süngü tarzı, konektörün itme ve dönüş kilitlemesine sahip anahtarlı bağlantı mekanizması, fiber ucunun fazla sıkılmasını ve zarar görmesini önler. ST elyaf Pigtail hala binalar ve kampüsler için LAN'lar dahil olmak üzere çok modlu ağlar için yaygın olarak kullanılmaktadır. ST Pigtail, fiber optik kablolama için ilk defactor standardıydı ve ST fiber pigtail, önde gelen fiber pigtail'lerden biridir. Teleweaver ayrıca hızlı saha sonlandırması için epoksi içermeyen ST XPFit helezonu sunar.

    ST fiber kablo konektörünün süngü tarzı bir gövdesi vardır ve uzun yay yüklü bir yüksüğü elyafı tutar. Hem çok modlu hem de tekli modlarda bulunurlar. Yatay montajlı simpleks ve dubleks adaptörleri, fosfor bronz veya zirkonya ayrık manşon seçeneği ile metal veya plastik gövde ile temin edilebilir. ST fiber yama eski nesil bağlayıcılardan biridir, ancak binalar ve kampüsler için LAN'lar dahil olmak üzere çok modlu ağlar için hala yaygın olarak kullanılmaktadır.

    Uygulamalar:
    Telekomünikasyon, CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm,
    Endüstri, Tıbbi

    Uygulamalar:

    Optik erişim ağı

    Veri işleme ağları

    Öncül tesisler

    Telekomünikasyon ağları

    Fiber optik iletişim ağları

    CATV, LAN, WAN, Test ve Ölçüm

    Şartname:

    Parametre Tek mod Çoklu mod
    Temel Fiber bağlayıcı FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000, DIN
    Yüksük Son Yüz PC UPC APC UPC
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
    Geri dönüş kaybı ≥50dB 55dB 60dB ≥35dB
    Seramik yüksük şartname 125.5um eşmerkezlilik sapmaları: <= 1um 127um eşmerkezlilik sapmaları: <= 3um
    Uygun elyaf 9 / 125um 50 / 125um, 62.5 / 125um
    Son Yüz Geometrisi Eğri yarıçapı 7a- 25mm 5 ~ 12 mm N / A
    Elyaf Çıkıntısı ≤50nm ≤100nm N / A
    Kesim Altındaki Elyaf ≤100nm ≤100nm N / A
    Apeks ofset ≤50um
    Mekanik exchangeability ≤0.2dB
    Tuz spreyi ≤0.1dB
    Düşürmek ≤0.2dB (1.5M, 5 damla)
    Titreşim IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Tekrarlanabilirlik ≤ 0.1dB (1000 kez)
    dayanıklılık > 1000 kez
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler