Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Döngü

PVC Ceket Fiber Optik Geri Döngü LC / UPC LC / APC Dubleks PVC 9/125 Tek Mod

PVC Ceket Fiber Optik Geri Döngü LC / UPC LC / APC Dubleks PVC 9/125 Tek Mod

    • PVC Jacket Fibre Optic Loopback LC/UPC LC/APC Duplex PVC 9/125 Single Mode
    • PVC Jacket Fibre Optic Loopback LC/UPC LC/APC Duplex PVC 9/125 Single Mode
    • PVC Jacket Fibre Optic Loopback LC/UPC LC/APC Duplex PVC 9/125 Single Mode
  • PVC Jacket Fibre Optic Loopback LC/UPC LC/APC Duplex PVC 9/125 Single Mode

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: CE / ISO9001
    Model numarası: Geri Döngü

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: 0.3~05 usd/pcs
    Ambalaj bilgileri: PE
    Teslim süresi: 2-3 gün
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, PayPal
    Yetenek temini: 20000PCS/GÜN
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Fiber Optik Döngü Fiber türü: Singlemode 9/125
    Bağlayıcı türü: LC / UPC APC Ekleme kaybı: SM≤0.3dB
    Returun kaybı: SM≥50dB Ceket Malzemesi: PVC
    Ekle-çekme testi: 500 kez, IL <0.5dB Çalışma sıcaklığı: -20 ila 70 ° C (-4 ila 158 ° F)

    LC / UPC veya LC / APC Çift Yönlü PVC 9/125 Tek Modlu Fiber Optik Geri Döngü

    Açıklama

    Fiber Loopback Modülü, bir fiber optik sinyal için bir geri dönüş bandı ortamı sağlamak için tasarlanmıştır. Tipik olarak fiber optik test uygulamaları veya ağ restorasyonları için kullanılır. Test uygulamaları için geridöngü sinyali bir problemi teşhis etmek için kullanılır. Ağ ekipmanına bir defada bir geridöngü testi göndermek, bir sorunu yalıtmak için kullanılan bir tekniktir.
    Fiber Loopback Modülü, çok sayıda fiber optik test uygulaması için kesinlikle ekonomik bir çözümdür.

    Uygulama

    Ekipman bağlantısı

    Ağ için geridöngü

    Bileşenleri test

    Şartname

    Fiber türü Tek modlu 9/125 Fiber bağlayıcı LC / UPC
    Geri dönüş kaybı SM≥50dB Ekleme kaybı SM≤0.3dB
    Ceket malzemesi PVC (Sarı) Ekleme-çekme testi 500 kez, IL <0.5dB
    Çalışma sıcaklığı -20 ila 70 ° C (-4 ila 158 ° F) Boyut 53mm * 14mm * 12mm

    Ürün resimleri

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler