Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Döngü

Hassas seramik halka ile Tekli MPO optik döngü

Hassas seramik halka ile Tekli MPO optik döngü

    • Singlemode MPO optical loopback with Precision Ceramic Ferrule
    • Singlemode MPO optical loopback with Precision Ceramic Ferrule
    • Singlemode MPO optical loopback with Precision Ceramic Ferrule
    • Singlemode MPO optical loopback with Precision Ceramic Ferrule
  • Singlemode MPO optical loopback with Precision Ceramic Ferrule

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20pcs
    Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
    Teslim süresi: 2-3 GÜN
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Aylık yerleşim
    Yetenek temini: 7000pcs / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı

    Hassas Seramik Yüksüklü Tekli MPO optik geri döngü

    Açıklama:

    Fiber optik loopback'ler çeşitli kılıf tipleri ve kablo çapları ile olabilir ve farklı sonlandırmalar ve uzunluklarla olabilirler.

    Hızlı Detay:

    1. Mod: Tekli mod: 9 / 125um
    2. Kablo çapı: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
    3. Kablo kılıfı: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
    4. Kablo rengi: Sarı, Turuncu, Aqua, Beyaz, Kırmızı, Yeşil
    5. Ekleme kaybı: SM için ≤0.2dB, MM ve SM / APC için ≤0.3dB
    6. Geri dönüş kaybı: PC için ≥ 45 dB, UPC için ≥ 50 dB, APC için ≥ 65 dB ve MM için ≥35dB

    Özellikler:

    1. Kompakt tasarım
    2. Hızlı Ethernet, Fiber Kanal, ATM ve Gigabit Ethernet ile uyumlu
    3. Kısa dalga boyu cihazları
    4. Güvenli bağlantı için kalıplı konektör

    Uygulamalar:

    1. Ekipman bağlantısı
    2. Cihazın domuz tutması
    3. Öncül ağlar
    4. Yama paneli uygulamaları
    5. İletişim bağlantıları
    6. Ağ bileşenleri testi için LoopBack

    Şartname:

    Optik performans Tek mod Çoklu mod
    Ekleme Kaybı ≤0.20dB ≤0.30dB
    Geri dönüş kaybı ≥45dB (PC) ≥35dB
    ≥50dB (UPC)
    60dB (APC)
    Tekrarlanabilirlik ≤0.10dB
    dayanıklılık D0.2dB tipik değişiklik, 1000 çiftleşme
    Çalışma sıcaklığı - 20 ~ + 75 ° C
    Depolama sıcaklığı - 40 ~ + 85 ° C

    Sipariş Bilgileri:

    Adım 1: Bağlayıcı Tipi: SC, LC, MTRJ, MPO

    Adım 2: Bağlayıcı boyutu: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Adım 3: Yüksük Bitiş Yüzü: UPC, APC

    Adım 4: Çekirdek Tipi: Tek modlu (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um, 62.5 / 125um)

    Adım 5: Önyükleme rengi: Siyah, Mavi, Beyaz, Kırmızı, Sarı, Yeşil, Bej, Aqua

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

    Servisimiz:

    1. Küçük ve büyük miktarlarda standart ve özelleştirilmiş OEM ürünleri açıktır.
    2. ROHS ve SGS standartlarına uygun küresel çevre endüstrisi ile uyum.
    3. Tüm ürünlerimiz% 100 teslim edilmeden önce teknik uzmanlığımız tarafından tamamen test edilmiştir.
    4. Endüstri standardına göre fiber optik geri dönüşler sağlıyoruz.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Rita Wang

    Tel: +8613006641490

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler