Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

FC / APC UPC-FC / APC UPC Fiber Optik Pigtail Tek modlu Sarı OTDR Pigatil 3.0mm LSZH

FC / APC UPC-FC / APC UPC Fiber Optik Pigtail Tek modlu Sarı OTDR Pigatil 3.0mm LSZH

    • FC/APC UPC-FC/APC UPC Fiber Optic Pigtail Single mode Yellow OTDR Pigatil 3.0mm LSZH
    • FC/APC UPC-FC/APC UPC Fiber Optic Pigtail Single mode Yellow OTDR Pigatil 3.0mm LSZH
  • FC/APC UPC-FC/APC UPC Fiber Optic Pigtail Single mode Yellow OTDR Pigatil 3.0mm LSZH

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: CE / ROHS
    Model numarası: FC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 Adet
    Fiyat: USD 0.1-0.4 /Piece
    Ambalaj bilgileri: Kutular
    Teslim süresi: 2-3 GÜN
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 5000 Adet / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: fiber optik helezon Türü: FC
    Parlatma: APC PC UPC Fiber: Tekli (SM) / Çoklu (MM)
    Renk: Sarı Turuncu Acqa Pembe Çapı: 0.9mm, 2 mm, 3 mm
    Ceket: PVC LSZH Çekirdek: SInglecore veya Multicore
    Malzeme: ABS Uygulama:

    FC / APC UPC-FC / APC UPC Optik fiber yama kablosu Tekli Sarı OTDR Pigatil 3.0mm LSZH

    TTI

    FC fiber optik pigtailleri çok rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. 9 / 125um tek modlu, 62.5 / 125 çok modlu ve 50um OM3 10Gb tiplerini içeren 3 ana fiber sürümü sunuyoruz. Bu fiber pigtailler birinci sınıf FC konektörlere ve tipik 0.9mm dış çaplı kablolara sahiptir. Simplex fiber pigtail ve duplex fiber pigtailleri, farklı kablo renkleri, kablo çapları ve isteğe bağlı ceket tipleri ile sunulmaktadır.
    FC / UPC Tek modlu Fiber Optik Pigtaillerin Özellikleri:
    1) Üstün nitelikli standart PC, APC, UPC, SPC parlatma;
    2)% 100 optik test: Ekleme Kaybı: ≤0.3 (PC); .20.2 (APC); .20.2 (UPC); ≤0.3 (SPC);
    3)% 100 optik test: Geri Dönüş Kaybı: ≥45 (PC); ≥60 (APC); ≥55 (UPC); ≥50 (SPC);
    4) φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm kablo isteğe bağlı;
    5) Tek modlu (9/125) veya çok modlu (50/125 veya 62.5 / 125) elyaf mevcut;
    6) FC, SC, LC, MU, ST, MT-RJ, vb bağlayıcı seçenekleri
    7) Simpleks ve dupleks konnektör mevcuttur; 8) İyi değişim yeteneği ve iyi dayanıklılık;
    9) Elyaf demetinde, şerit çıkışında, saç örgüsünde mevcut;
    10) ISO9001, ROHS ve Bell core GR 326-core standartlarını karşılar;
    11) Özelleştirilmiş özellikler bekliyoruz.

    Özellikler:

    FC fiber optik Pigtail kablosu, hem tekli modda hem de çok modlu modellerde bulunur ve NTT-FC ürünleriyle tamamen uyumludur. Farklı parlatma tipini içerir. FC / PC tekli modlu veya çift yönlü, FC / APC tekli modlu veya çift yönlü, FC / PC çok modlu tek taraflı veya çift yönlü gibi.

    Hem “tek modlu simpleks veya dubleks” hem de “çok modlu simpleks veya dubleks” versiyonları FC fiber optik Pigtail, önceden parlatılmış PC profili ve dışbükey küresel ucu olan bir zirkonya seramik halka ile birlikte gelir. Teleweaver, hassas elyaf hizalaması gerektiren uygulamalar için dört konum ayarlamalı bir FC Tunable Patch kablosu sunar. Polarizasyon Bakım Fiberiyle birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir FC / PM Pigtail mevcuttur. FC Fiber Pigtail, FC fiber patch cable ve FC fiber pigtail yapımında çok popülerdir.

    Uygulamalar:

    Optik erişim ağı

    Veri işleme ağları

    Öncül tesisler

    Telekomünikasyon ağları

    Fiber optik iletişim ağları

    CATV, LAN, WAN, Test ve Ölçüm

    Şartname:

    Parametre Tek mod Çoklu mod
    Temel Fiber bağlayıcı FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Yüksük Son Yüz PC UPC APC UPC
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
    Geri dönüş kaybı ≥50dB 55dB 60dB ≥35dB
    Seramik yüksük şartname 125.5um eşmerkezlilik sapmaları: <= 1um 127um eşmerkezlilik sapmaları: <= 3um
    Uygun elyaf 9 / 125um 50 / 125um, 62.5 / 125um
    Son Yüz Geometrisi Eğri yarıçapı 7a- 25mm 5 ~ 12 mm N / A
    Elyaf Çıkıntısı ≤50nm ≤100nm N / A
    Kesim Altındaki Elyaf ≤100nm ≤100nm N / A
    Apeks ofset ≤50um
    Mekanik exchangeability ≤0.2dB
    Tuz spreyi ≤0.1dB
    Düşürmek ≤0.2dB (1.5M, 5 damla)
    Titreşim IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Tekrarlanabilirlik ≤ 0.1dB (1000 kez)
    dayanıklılık > 1000 kez
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler