Shenzhen TTI Fiber Haberleşme Teknolojisi. Limited Şirketi.

TTI, İnternet Saatinizi Işıklandırın'ı seçin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Singlemode / Çok Modlu Fiber Optik Yama Dubleks Kablo LC / SC / FC / ST Konnektörü Talepleri

Singlemode / Çok Modlu Fiber Optik Yama Dubleks Kablo LC / SC / FC / ST Konnektörü Talepleri

    • Singlemode / Multimode Fibre Optic Patch Leads Duplex Cable LC/SC/FC/ST Connector
    • Singlemode / Multimode Fibre Optic Patch Leads Duplex Cable LC/SC/FC/ST Connector
    • Singlemode / Multimode Fibre Optic Patch Leads Duplex Cable LC/SC/FC/ST Connector
    • Singlemode / Multimode Fibre Optic Patch Leads Duplex Cable LC/SC/FC/ST Connector
    • Singlemode / Multimode Fibre Optic Patch Leads Duplex Cable LC/SC/FC/ST Connector
  • Singlemode / Multimode Fibre Optic Patch Leads Duplex Cable LC/SC/FC/ST Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: CE / ISO9001
    Model numarası: lif yama kablosu

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1m
    Fiyat: 0.6~0.8usd/m
    Ambalaj bilgileri: Bir PE torba içinde 1 adet
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, PayPal
    Yetenek temini: 2000pcs/gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Fiber optik Patch kablosu Yüksük son surat: UPC
    Çekirdek türü: Sinlgemode / Multimode Kablo miktarı: Çift yönlü
    bağlayıcı: SC / LC / ST / FC Ceket: LSZH
    Sertifika: CE/ISO9001 Paket: Poşet

    Tekli / Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu LC / SC / FC / ST / Bağlayıcı Dubleks Yama Kablosu

    Bir özellik

    1) Yüksek geri dönüş kaybı, Düşük ekleme kaybı

    2) Yüksek güvenilirlik ve istikrar

    3) Mükemmel mekanik dayanıklılık

    4) tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik

    B: Uygulama

    a: Optik erişim ağı

    b: Fiber optik iletişim ağları

    c: Veri işleme ağları

    d: Tesis kurulumları

    C: Şartname

    Bağlayıcı türü FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Fiber türü SM (G.652D / G.657A) AA (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)
    Yüksük Uç Yüzü PC UPC APC PC
    Ekleme kaybı ≤0.3db ≤0.3db ≤0.3db ≤0.3db
    Geri dönüş kaybı ≥45db ≥50db 60db ≥35db
    exchangeability ≤0.2db
    Tekrarlanabilirlik ≤0.1db (1000times)
    dayanıklılık > 1000times
    Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 80
    FIber Türü Min.Bandwidth Mesafe zayıflama
    62.5 / 125 850 / 1300nm
    200/500 MHz / KM
    @ 100Mbps 2km @ 1Gig 220m 850 / 1300nm
    3.0 / 1.0db / km
    50/125 850 / 1300nm
    500/500 MHz / KM
    @ 100Mbps 2km @ 1Gig 500m 850 / 1300nm
    3.0 / 1.0db / km
    50/125
    10Gig Optimize Edildi
    850 / 1300nm
    2000 / 500MHz / KM
    @ 100Gig VCSEL'ye Göre Değişir
    tipik 300m2850nm
    850 / 1300nm
    3.0 / 1.0db / km
    9/125 1310/1550
    Approx100Terahertz
    100 km'ye kadar Telsiz ile değişir 1310/1550
    0.4 / 0.3db / km

    D: Ürün resimleri

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Sammy Li

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler