Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Dişi Erkek Tip Sabit Optik Zayıflatıcı SC / LC Multimode Yüksek Hassasiyetli

Dişi Erkek Tip Sabit Optik Zayıflatıcı SC / LC Multimode Yüksek Hassasiyetli

    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
  • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: CE /ROSH /ISO9001
    Model numarası: Zayıflatıcı

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: 0.5~0.8usd/pcs
    Ambalaj bilgileri: Poşet
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, PayPal
    Yetenek temini: 5000pcs/gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Zayıflatıcı Türü: erkek kadın
    Uygulama: LAN, CATV Paket: PE
    Sertifika: ISO9001 Dönüş kaybı: UPC> 35dB

    Dişi-Erkek Tipi Fiber Optik Zayıflatıcı SC / LC / çok modlu Zayıflatıcı

    Bir tanım

    Fiber optik zayıflatıcılar, fiber optik iletişimini belirli bir seviyede azaltmak için fiber optik iletişiminde kullanılır, en sık kullanılan tip dişi-erkek fiş tipi fiber optik zayıflatıcıdır, bir tarafında optik fiber konektörü vardır ve diğer tarafta ise bir dişi tipi fiber optik adaptör, fiber optik zayıflatıcı ismi, konektör tipine ve zayıflama seviyesine dayanmaktadır. SC 5dB fiber optik zayıflatıcı, bu zayıflatıcı SC fiber optik konektör kullandığı ve optik fiber güç seviyesini 5dB azaltabileceği anlamına gelir. Yaygın olarak kullanılan zayıflama aralığı 1dB ile 20dB arasındadır.

    B: Özellik

    a) Yüksek hassasiyet

    b) İyi stabilite

    c) Maksimum çalışma gücü (1w)

    d) Yüksek güç kaynağı için iyi

    e) Çıkarılabilir yapı, onarımı kolay

    C: özellikleri

    Zayıflama Değeri 1dB ~ 30dB
    Çalışma Dalga Boyu 850 ~ 1310nm 62.5 veya 50um Çok Modlu
    Ödül
    Geri dönüş kaybı UPC> 55dB
    APC> 65dB
    Zayıflama Doğruluk 1 ~ 7 dB ± 0,5dB
    8 ~ 12 dB ± 0.7dB
    13 ~ 17 dB ± 1.0dB
    18 ~ 25 dB ± 1,3 dB
    Maksimum Optik Giriş Gücü 1000mW
    Polarizasyon Bağımlı Kaybı ≤0.1dB
    Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 ila 75
    Depolama Sıcaklığı Aralığı -40 ila 85
    Nem% 95 bağıl nem

    D: Ürün resmi

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler