Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

Hibrid Fiber Optik Kablo Adaptörü, ST-FC / LC-FC FC - SC Fiber Adaptör Dişi - Erkek

Hibrid Fiber Optik Kablo Adaptörü, ST-FC / LC-FC FC - SC Fiber Adaptör Dişi - Erkek

    • Hybrid Fiber Optic Cable Adapter , ST-FC / LC-FC FC To SC Fiber Adapter Female To Male
    • Hybrid Fiber Optic Cable Adapter , ST-FC / LC-FC FC To SC Fiber Adapter Female To Male
    • Hybrid Fiber Optic Cable Adapter , ST-FC / LC-FC FC To SC Fiber Adapter Female To Male
    • Hybrid Fiber Optic Cable Adapter , ST-FC / LC-FC FC To SC Fiber Adapter Female To Male
  • Hybrid Fiber Optic Cable Adapter , ST-FC / LC-FC FC To SC Fiber Adapter Female To Male

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: CE/ISO9001
    Model numarası: Fiber optik adaptör

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: 0.8~1.2 usd/pc
    Ambalaj bilgileri: PE
    Teslim süresi: 2-3 gün
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, PayPal
    Yetenek temini: 5000pcs/gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Hibrit Fiber Optik Adaptör Madde: ST-FC FC-FC
    Sertifika: CE/ISO9001 Çekirdek türü: Singlemode veya Multimode
    Paket: PE Garanti: 3 Yıl

    Hibrid Fiber Optik Adaptör Dişi - Erkek ST-FC / LC-FC / FC-SC / Adaptör

    1. Uygulamalar:

    1. Telekomünikasyon
    2. CATV
    3. LAN ve WAN
    4. Ağ
    5. Genişbant
    6. FTTP

    2. Özellikler :


    Simpleks ve dubleks panel kesmeleri
    Kolay kurulum için panel klipsi
    Panel yoğunluğunu ve kurulumda hızlı fişi arttırın
    Birkaç standart renkte mevcuttur
    Bellcore GR-326 standardına uygun
    Ekleme kaybı: SM <0.3dB, MM <0.5dB
    Dayanıklılık (500 Çiftleşme): 0.2dB Maksimum Artırma
    Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ~ 85 ° C
    Depolama sıcaklığı: -40 ° C ~ 85 ° C

    3: Şartname

    Parametre SM AA
    PC APC UPC PC
    Ekleme Kaybı ≤0.3db ≤0.2db ≤0.3db ≤0.2db
    Geri dönüş kaybı ≥45db ≥50db 60db ≥35db
    Çiftleşme Dayanıklılığı (1000 kez) ek zarar ≤0.1db
    geri dönüş kaybı <5db
    Sıcaklık Kararlılığı (-40 ℃ ~ 85 ℃) ek zarar ≤0.1db
    geri dönüş kaybı <5db
    Çalışma sıcaklığı (℃) -40 ~ 75
    Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 75

    4: Ürün resimleri

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler