Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Renkli Çok Modlu Patch Kablo OM3 Çok Modlu 4G / 5G MPO, Telekomünikasyon İçin LC'ye

Renkli Çok Modlu Patch Kablo OM3 Çok Modlu 4G / 5G MPO, Telekomünikasyon İçin LC'ye

    • Colorful Multimode Patch Cable OM3 Multimode 4G/5G MPO To LC For Telecommunication
    • Colorful Multimode Patch Cable OM3 Multimode 4G/5G MPO To LC For Telecommunication
  • Colorful Multimode Patch Cable OM3 Multimode 4G/5G MPO To LC For Telecommunication

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin anakara
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS
    Model numarası: FPC-MPO

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
    Teslim süresi: 2-4 günde
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, emanet, Paypal, Aylık yerleşim
    Yetenek temini: 7000pcs / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: Fiber optik Patch kablosu Renk: Renkli
    İzolasyon: PVC LSZH, OFNR, OFNP Yüksük son surat: upc / apc
    Modu: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Kablo çekirdek: 8 çekirdekli 12 çekirdekli, 24 çekirdekli isteğe bağlı
    Uygulama: Telekomünikasyon ve Veri İşleme Ağları

    Telekomünikasyon için LC için Renkli Modlu Patch Kablo OM3 Modlu 4G / 5G MPO

    Hızlı Ayrıntılar:

    1. Ürün Adı: MPO - LC fiber optik bağlantı kablosu
    2. Yüksük Son yüz: UPC, APC
    3. Mod: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    4. Kablo Ceketi: PVC LSZH, OFNR, OFNP
    5. Kablo Tipi: Şerit fiber optik kablo, Düz ve Yuvarlak
    6. Kablo çekirdeği: 8core 12core, 24core isteğe bağlı

    tanımlaması:

    MTP / MPO fiber optik patch kablosu, tek taraflı veya duplekslerden farklı olarak, Şerit tipi çoklu fiber düzeneklerinde kullanılır. Bir MTP / MPO fiber optik patch kablosu içinde, örneğin 4 fiber, 8 fiber, 12 fiber, 24 fiber gibi çeşitli cam elyaf bağlantıları vardır.

    Özellikler:

    1. Yüksek yansıma kaybı
    2. Tek konektördeki fiber: 4, 8, 12, 24core
    3. Mandallama konektörünü takın / çekin
    4. Telcordia GR-1435-CORE şartnamesi ve Rosh standardı ile uyumlu
    5. Yüksek lif yoğunluğu (Multimode için maksimum 24 lif)
    6. Tekli mod ve Çok Modlu (Düz / Yuvarlak) mevcuttur

    Uygulamalar:

    1. Öncül tesisler
    2. FTTH, CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm Aletleri
    3. Telekomünikasyon ve Veri İşleme Ağları
    4. Video iletimi, Veri iletimi
    5. Aktif Aygıt Sonlandırma

    Şartname:

    Fiber Bağlayıcı

    Bağlayıcı A
    Bağlayıcı Tipi 12 veya 24-Fiber MPO / MTP
    Son yüzün halkası UPC, APC
    Gövde Rengi MM (Bej / Aqua), SM (Sarı / Yeşil)
    Ekleme Kaybı, Tipik 10 0,10 dB
    Ekleme kaybı, maks. 0,35 dB
    Dayanıklılık (500 Eşleşme) <0.2dB
    Bağlayıcı B
    Bağlayıcı Tipi LC / SC
    Son yüzün halkası UPC, APC
    Gövde Rengi Mavi, bej, aqua
    Ekleme Kaybı, Tipik 10 0,10 dB
    Ekleme kaybı, maks. 0,35 dB
    Dayanıklılık (1000 Eşleşme) <0.2dB

    Fiber kablo

    Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Elyaf Sayısı 12, 24 çekirdek
    Dış çap 12 çekirdek: 4.5 ± 0.2mm; 24cores: 5.4 ± 0.2 mm
    Dış ceket rengi OS2 (Sarı), OM2 (Turuncu), OM3 (Aqua), OM4 (Mor)
    Dış ceket malzemesi LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur
    Gerilme direnci 500N
    Çalışma sıcaklığı -20 ~ +60 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ~ +70 ° C

    Paketleme:

    Stick etiketli PE torba başına bir parça (etiketinde müşterinin logosunu ekleyebiliriz.)

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

    1. NEDEN TTI FIBER?
    (1) Profesyonel üretici: Düşük MOQ, ücretsiz örnekler vardır.
    (2) Kalite güvencesi: Kararlı yüksek kalite.
    (3) Müşteriler çözümleri: Hızlı.
    (4) Win-Win Fiyatı: Çok fazla maliyetten tasarruf edin, müşteriler için daha fazla fayda sağlayın.

    2. OEM kabul ediyorsunuz, ODM?
    Evet, onları kabul ediyoruz.

    3. bizim logo yazdırabilirsiniz?
    Elbette, LOGO'nuz kutulara veya ürünlere basılabilir.

    4. sevkiyat yöntemi Nedir?
    Delievery, okyanus taşımacılığı, kara taşımacılığı, havaalanı taşımacılığı gibi tüm gönderileri kabul ediyoruz.

    5. Ödeme Nedir?
    LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Money Gram gibi tüm ödemeleri kabul ediyoruz.

    Temas:

    Yuyan Xie

    Telefon / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler