Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Takılabilir Sabit Optik Zayıflatıcı SC / UPC 1-30dB Tek Modlu Erkek - Dişi Lan İçin

Takılabilir Sabit Optik Zayıflatıcı SC / UPC 1-30dB Tek Modlu Erkek - Dişi Lan İçin

    • Plug - In Fixed Optical Attenuator SC/UPC 1-30dB Single Mode Male - Female For Lan
    • Plug - In Fixed Optical Attenuator SC/UPC 1-30dB Single Mode Male - Female For Lan
  • Plug - In Fixed Optical Attenuator SC/UPC 1-30dB Single Mode Male - Female For Lan

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS
    Model numarası: 001

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20pcs
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
    Teslim süresi: 2-3 GÜN
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Aylık yerleşim
    Yetenek temini: 5000pcs/gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün: Fiber optik zayıflatıcı Marka: TTI
    Uygulama: LAN Özelliği: iyi stabilite
    Zayıflama Aralığı: 1-10db Çalışma dalgaboyu: sm 1310 / 1550nm mm 850 / 1300nm
    Çalışma sıcaklığı: -25 ~ 75 derece depolama ayartma: -40 ~ 85 derece

    SC / UPC 1-30dB Tek Modlu Erkek-Dişi Eklenti sabit Fiber Optik Zayıflatıcı

    Hızlı Detay:

    1. Adı: Sabit Fiber optik zayıflatıcı
    2. PC, UPC ve APC cila türleri isteğe bağlı
    3. içinde zayıflama lifi
    4. SC, LC, FC, ST, MU İsteğe bağlı
    5. Mod: Tekli Mod, Çok Modlu
    6. Çalışma Dalga Boyu: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

    Açıklama:

    Zayıflatıcılar, aksi takdirde eşit olmayan sinyal seviyelerine sahip olacak iletim hatlarını dengelemek için de kullanılır.

    Özellikler:

    1. Telcordia (GR-910-CORE ve GR-1221-CORE) ile uyumludur.
    2. 800X büyütmede Görsel Test: Üç Kez (Parlatma Sonrası, Montaj Öncesi, Teslimattan Önce)
    3. % 100 Geometrik Muayene: Yarıçap (10-25mm / PC), Ofset (0-50um), Fiber Yüksekliği (+/- 50nm)
    4. Yüksek Optik Güç Dayanıklılığı: 1000mW'a kadar (= 1W)
    5. Yüksek Güvenilirlik: 500'den fazla çiftleşme için belirtilen

    Uygulama:

    1. Fiber Optik Haberleşme Sistemleri
    2. DWDM Ekipmanları
    3. Fiber Optik CATV
    4. Optik LAN
    5. Optik CATV
    6. Yerel bölge ağları
    7. Optik fiber iletişim ağları

    Şartname:

    Zayıflama değeri 1,3, 5,10, 15, 20, 25 dB
    Zayıflama hassasiyeti 5dB ± 0.3db
    10dB ± 1dB'lik
    10dB ± 10%
    Geri dönüş kaybı PC 45dB APC60dB
    İşlem dalga boyu 1310nm ve 1550nm (SM)
    Polarizasyon kaybı 0.1dB
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 75 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    Sıcaklık (Unencapsulation) % 95 RH Telecordia standardını uygulayın (GR-910-CORE)

    Sipariş Bilgileri:

    FC / UPC-SM-15dB-Fixed

    Adım 1: Konektör tipi: FC, SC, LC, ST, MU

    Adım 2: Yüksük Bitiş Yüzü: PC, UPC, APC

    Adım 3: Tür: Tek modlu, Çok modlu

    Adım 4: Zayıflama: 1-10dB (1dB adım), 15, 20, 25, 30dB

    Adım 5: Mod: Sabit, Kadın ve Erkek, Sıralı, Değişken

    Adım 6: Dalga Boyu: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

    Servisimiz:

    1. Küçük ve büyük miktarlarda standart ve özelleştirilmiş OEM ürünleri açıktır.
    2. RoHS ve SGS standartlarına uygun küresel çevre endüstrisi ile uyum.
    3. Tüm ürünler% 100 tamamen teknik uzmanlığımız tarafından test edilmiştir.
    4. etiketinde müşterinin logosunu ekleyebiliriz.

    1. NEDEN TTI FIBER?


    (1) Profesyonel üretici: Düşük MOQ, ücretsiz örnekler vardır.
    (2) Kalite güvencesi: Kararlı yüksek kalite.
    (3) Müşteriler çözümleri: Hızlı.
    (4) Win-Win Fiyatı: Çok fazla maliyetten tasarruf edin, müşteriler için daha fazla fayda sağlayın.

    2. OEM kabul ediyorsunuz, ODM?
    Evet, onları kabul ediyoruz.

    3. bizim logo yazdırabilirsiniz?
    Elbette, LOGO'nuz kutulara veya ürünlere basılabilir.

    4. sevkiyat yöntemi Nedir?
    Delievery, okyanus taşımacılığı, kara taşımacılığı, havaalanı taşımacılığı gibi tüm gönderileri kabul ediyoruz.

    5. Ödeme Nedir?
    LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Money Gram gibi tüm ödemeleri kabul ediyoruz.

    Temas:

    Yuyan Xie

    Telefon / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler