Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Yüksek Güvenilirlik Fiber Optik Pigtail Simplex Multi - Elyaf ST Düşük Ekleme Kaybı

Yüksek Güvenilirlik Fiber Optik Pigtail Simplex Multi - Elyaf ST Düşük Ekleme Kaybı

    • High Credibility Fiber Optic Pigtail Simplex Multi - Fibers ST Low Insertion Loss
    • High Credibility Fiber Optic Pigtail Simplex Multi - Fibers ST Low Insertion Loss
  • High Credibility Fiber Optic Pigtail Simplex Multi - Fibers ST Low Insertion Loss

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS, ISO9001
    Model numarası: FP-1

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20pcs
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 1 adet / plastik kutu
    Teslim süresi: 3-5days
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Aylık yerleşim
    Yetenek temini: 7000pcs / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    model adı: Fiber optik helezon bağlayıcı: SC FC ST LC MPO MU MTRJ D4 SMA ...
    Fiber türü: Tekli, MultiMode Fiber sayımı: 1 ~ 144 çoklu elyaf
    Kablo çapı: 0,9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm Kablo tipi: PVC LSZH OFNR OFNP
    Renk: Renkler

    Tekli Mod Fiber Optik Pigtail Simpleks ST Mükemmel Mekanik Dayanıklılık

    Fiber Optik Pigtail Açıklaması:


    Fiber Pigtailler bir ucunda bir kaynağa, dedektöre veya başka bir fiber optik cihaza kalıcı olarak tutturulmuş kısa fiber optik ve diğer ucunda bir optik konnektördür.

    Fiber Optik Pigtail Özellikleri:

    Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
    Mükemmel mekanik dayanım
    Yüksek güvenilirlik ve istikrar
    Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlik iyi


    Fiber Optik Pigtail Uygulaması:


    FTTx + LAN

    Test ekipmanları
    Telekomünikasyon

    Optik fiber CATV
    Optik haberleşme sistemi

    Fiber Optik Pigtail Sipariş Bilgisi:

    Fiber OptikDöngü
    Bağlayıcı Tipi Seramik Yüksük
    Yüz Sonu

    Kablo çapı

    (mm)

    Tek / Çift Taraflı Tek mod
    / Çoklu mod

    uzunluk

    (metre)

    FC PC / UPC / APC .90.9, Φ2, Φ3 Tek / Çift Taraflı SM / MM Özelleştirilmiş
    SC PC / UPC / APC .90.9, Φ2, Φ3 Tek / Çift Taraflı SM / MM Özelleştirilmiş
    ST PC / UPC .90.9, Φ2, Φ3 Tek / Çift Taraflı SM / MM Özelleştirilmiş
    LC PC / UPC .90.9, Φ2, Φ3 Tek / Çift Taraflı SM / MM Özelleştirilmiş
    MU PC / UPC .90.9, Φ2 Tek / Çift Taraflı SM / MM Özelleştirilmiş
    MTRJ PC / UPC .90.9, Φ2 dubleks SM / MM

    Özelleştirilmiş

    Fiber Optik Pigtail Paketleme ve Teslimat:

    Paketleme Detayları: Bireysel paket
    Liman: Shenzhen
    Teslim Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 7 gün içinde gönderilir

    Fiber Optik Pigtail Şartname:

    Fiber optik örgüsü Teknik Standardı:
    Ekleme Kaybı: PC≤ 0.2dB, UPC≤ 0.2dB, APC≤ 0.3dB; Typical0.1dB;
    Geri dönüş kaybı: SM PC≥ 50dB, UPC≥ 55dB, APC≥ 65dB;
    MM PC≥ 35dB, UPC≥35dB
    değiştirilebilirliği: ≤ 0.2dB
    Tuz spreyi: ≤ 0.2dB
    Tekrarlanabilirlik: (1000 kez) ≤ 0.1dB
    Titreşim: (550Hz 1.5mm) ≤ 0.1dB
    Yüksek sıcaklık: (+85 100 saat sürer) ≤ 0.2dB
    Düşük sıcaklık: (-40 100 saat sürer) ≤ 0.2dB
    Dairesel Sıcaklık: (-40 + 85, 100 saat sürer) ≤ 0.2dB
    Nem: (+ 25 + 65 93 RH 100 saat) ≤ 0,2 db
    Apex Ofset: 0μ m≤ ≤ 50μ m
    Eğri yarıçapı: 7mm≤ ≤ 25mm
    Kablo tipi: Simpleks, Dubleks, Fan Çıkışı;
    Bağlayıcı Tipi: LC, SC, FC, ST, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI,
    ESCON vb.
    Elyaf Modu: SM (tekli mod) G652D, G655, G657,
    MM (çoklu mod); G651.1 (50/125, 62.5 / 125, 10 Gb / s 50/125)

    1. NEDEN TTI FIBER?
    (1) Profesyonel üretici: Düşük MOQ, ücretsiz örnekler vardır.
    (2) Kalite güvencesi: Kararlı yüksek kalite.
    (3) Müşteriler çözümleri: Hızlı.
    (4) Win-Win Fiyatı: Çok fazla maliyetten tasarruf edin, müşteriler için daha fazla fayda sağlayın.

    2. OEM kabul ediyorsunuz, ODM?
    Evet, onları kabul ediyoruz.

    3. bizim logo yazdırabilirsiniz?
    Elbette, LOGO'nuz kutulara veya ürünlere basılabilir.

    4. sevkiyat yöntemi Nedir?
    Delievery, okyanus taşımacılığı, kara taşımacılığı, havaalanı taşımacılığı gibi tüm gönderileri kabul ediyoruz.

    5. Ödeme Nedir?
    LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Money Gram gibi tüm ödemeleri kabul ediyoruz.

    Temas:

    Yuyan Xie

    Telefon / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Yuyan Xie

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler