48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu

48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: TTI
Sertifika: ROHS, ISO9001
Model numarası: TTIMPO01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton başına 1 adet
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, PayPal, Aylık ödeme
Yetenek temini: 50000pcs / ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Bağlayıcı: Dubleks LC, SC Kablo: 0.9mm ceket ile 12 renk
uzunluk: Özelleştirilmiş sertifika: RoHS, ISO9001
Malzeme: Soğuk Haddelenmiş Çelik, Soğuk Haddelenmiş Çelik, Toz kaplamalı Çelik veya Alüminyum, Çinko kaplamal Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, Telekom ağı, Bulut bilgi işlem, Veri Merkezi, Raf Montajı
renk: Siyah, beyaz, bej veya özelleştirilmiş ve açık gri, gri Ürün adı: 42 36 32 24 16 12 10 8 6 4 2 port 1U 2U 4U mpo fiber optik patch panel, çin tedarikçisi MPO / MTP ra
Vurgulamak:

FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu

,

FTTB ODF Sonlandırma Terminal Kutusu

,

ROHS Fiber Optik Terminal Kutusu

Ürün Açıklaması

48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu

48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu

 

Hızlı Teslimat İyi Kalite 48 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Yama Paneli ODF Sonlandırma Terminal Kutusu

 

 

1).Ürün Açıklaması:

 

Fiber optik patch panel, fiber yönetimi için entegre bir birimdir, TTI Fiber, duvara monte fiber optik patch panel ve rafa monte fiber optik patch paneller sunar; bu ekipman işlevi, fiber optik kabloları kutunun içinde sabitlemek ve yönetmek ve aynı zamanda koruma sağlamaktır.


12 core fiber, 24 core fiber, 36 core fiber, 48 core fiber, 72 core fiber, 96 core fiber, 144 core fiber uygulamasına uygun farklı modeller bulunmaktadır.SC, ST, FC, LC MTRJ vb. Dahil olmak üzere farklı adaptör arayüzleriyle olabilirler. İlgili fiber aksesuarlar ve pigtailler isteğe bağlıdır.

 

2).Özellikleri:

 

- İtme-çekme mandalı;
- Kolay montaj, sıkma aleti gerekmez;
- Yüksek hassasiyetli kılavuz pimlerle elde edilen hizalama;
- Düşük kayıplı ve standart kayıplı SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır;
- Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur;
- Fiber tipini, cila tipini ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kaplamalı muhafazalar mevcuttur.

 

 

3).Özellikler:

 

Tür 12 MS-6 12 MS-12 12 ML-6 24 ML-6
Elyaf Tipi SM, MM, OM3, OM4
Elyaf Sayısı 12 12 12 24
Panel Başına Adaptör Sayısı 6 12 6 6
Adaptör Tipi Ön SC Dubleks SC Simplex LC Dubleks LC Dörtlü
Adaptör Rengi Ön Mavi, Bej, Deniz Mavisi, Mor
Adaptör Tipi Geri MPO / MTP
Adaptör Rengi Geri Siyah

 

 

4 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek koparma fan çıkışı yama kabloları, MPO / MTP-SC OM1 / OM2 / OM3.Tuş yukarı, Tuş aşağı türleri.Modül kutusu içinde kısa boy (<= 35cm) kullanılmıştır.

 

4).Uygulama

 

- CATV;
- Aktif dvice sonlandırma;
- Telekomünikasyon ağları;
- Metro;
- Yerel Alan Ağları (LAN'lar);
- Veri İşleme ağları;
- Test ekipmanı;
- Öncül kurulumlar;
- Geniş Alan Ağları (WAN'lar).

 

5).Resimler:

 

48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 0         48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 1

 

48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 2               48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 3

 

48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 4                  48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 5

 

48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 6               48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 748 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 8              48 Port FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu ODF Sonlandırma Terminal Kutusu 9

    

6).Şirket Sergisi:
 

Fiber Optic Equipment FTTH Optic Fiber Plc Splitter 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 Fiber Optic Splitter 10

Fiber Optic Equipment FTTH Optic Fiber Plc Splitter 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 Fiber Optic Splitter 11

 

 

7).SSS:

 

1. Neden TTI FİBER'i ​​seçmelisiniz?

(1) Profesyonel üretici: Düşük MOQ, ücretsiz örnekler mevcuttur.

(2) Kalite güvencesi: Kararlı yüksek kalite.

(3) Müşteri çözümleri: Hızlı.

(4) Kazan-Kazan Fiyatı: Çok fazla maliyetten tasarruf edin, müşteriler için daha fazla fayda sağlayın.

 

2. OEM, ODM kabul ediyor musunuz?

Evet kabul ediyoruz.

 

3. LOGO'muzu yazdırabilir misiniz?

Elbette, LOGO'nuz kutulara veya ürünlere yazdırılabilir.

 

4. sevkiyat yöntemi nedir?

Delievery, okyanus taşımacılığı, kara taşımacılığı, havaalanı taşımacılığı gibi tüm gönderileri kabul ediyoruz.

 

5. Ödeme Nedir?

LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union gibi tüm ödemeleri kabul ediyoruz.