Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

12core Şerit Fiber Kablo Daire / Yuvarlak MPO / MTP fiber optik patch kablolar

12core Şerit Fiber Kablo Daire / Yuvarlak MPO / MTP fiber optik patch kablolar

    • Flat / Round MPO / MTP fiber optic patch cables for 12core Ribbon Fiber Cable
    • Flat / Round MPO / MTP fiber optic patch cables for 12core Ribbon Fiber Cable
    • Flat / Round MPO / MTP fiber optic patch cables for 12core Ribbon Fiber Cable
    • Flat / Round MPO / MTP fiber optic patch cables for 12core Ribbon Fiber Cable
  • Flat / Round MPO / MTP fiber optic patch cables for 12core Ribbon Fiber Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin anakara
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS
    Model numarası: FPC-MPO

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 1pcs/Poşet
    Teslim süresi: 2-4 günde
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, emanet, Paypal, Aylık yerleşim
    Yetenek temini: 7000pcs / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı


    12core Ribbon Fiber Kablo için Düz / Yuvarlak MPO / MTP fiber optik patch kablolar

    Hızlı Ayrıntılar:

    1. Adı: MPO fiber yama kablosu
    2. Yüksük Son yüz: PC, UPC, APC
    3. Mod: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    4. Kablo Tipi: Şerit fiber optik kablo, Düz ve Yuvarlak
    5. Kablo Ceketi: LSZH, OFNR, OFNP, PVC
    6. Kablo çekirdeği: 4core, 6core, 8core, 12core, 24core


    tanımlaması:
    MTP / MPO fiber optik patch kablosu, tek taraflı veya duplekslerden farklı olarak, Şerit tipi çoklu fiber düzeneklerinde kullanılır. Bir MTP / MPO fiber optik patch kablosu içinde, örneğin 4 fiber, 8 fiber, 12 fiber, 24 fiber gibi çeşitli cam elyaf bağlantıları vardır.

    Özellikler:

    1. Tekli mod ve Çok Modlu (Düz / Yuvarlak) mevcuttur
    2. Tekli konnektörde fiber: 4, 8, 12 24
    3. Mandallama konektörünü takın / çekin
    4. APC ile yüksek yansıma kaybı
    5. Telcordia GR-1435-CORE şartnamesi ve Rosh standardı ile uyumlu
    6. Yüksek lif yoğunluğu (Multimode için maksimum 24 lif)


    Uygulamalar:

    1. Video iletimi, Veri iletimi
    2. Aktif Aygıt Sonlandırma
    3. Öncül tesisler
    4. FTTH, CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm Aletleri
    5. Telekomünikasyon ve Veri İşleme Ağları


    Şartname:

    Fiber Bağlayıcı

    Bağlayıcı Tipi Fiber MPO / MTP (sabitlenmemiş)
    Son yüzün halkası UPC (MM); APC (SM)
    Gövde Rengi MM (Bej), MM Elit (Aqua), SM (Sarı / Yeşil)
    Ekleme Kaybı, Tipik 10 0,10 dB
    Ekleme kaybı, maks. 0,35 dB
    Dayanıklılık (500 Eşleşme) <0.2dB


    Fiber kablo

    Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Elyaf Sayısı 12, 24, 48, 72, 96, 144 çekirdekli
    Kablo dış çapı 12 çekirdek: 4.5 ± 0.2mm; 24cores: 5.4 ± 0.2 mm
    Dış ceket rengi OS2 (Sarı), OM2 (Turuncu), OM3 (Aqua), OM4 (Mor)
    Dış ceket malzemesi LSZH, OFNP, sertifikası mevcuttur
    Gerilme direnci 500N
    Çalışma sıcaklığı -20 ~ +60 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ~ +70 ° C


    Paketleme:
    Stick etiketli PE torba başına bir parça (etiketinde müşterinin logosunu ekleyebiliriz.)

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)


    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler