Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik medya dönüştürücü

14 port Yönetilebilir Raf Tipi Optik Fiber Ortam Dönüştürücü, 19 inç

14 port Yönetilebilir Raf Tipi Optik Fiber Ortam Dönüştürücü, 19 inç

    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
  • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS
    Model numarası: FMC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 5 adet
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu
    Teslim süresi: 3-5 GÜN
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, aylık ödeme
    Yetenek temini: 2000pcs/hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı

    14 port Yönetilebilir Raf Tipi Optik Fiber Ortam Dönüştürücü, 19 inç

    Açıklama:

    10 / 100M, 10/100 / 1000M uzaktan yönetilebilir fiber medya dönüştürücüler, yüksek fiyat / performans oranı sunar; Basit kurulum ve eksiksiz fonksiyon yönetimi arayüzü ile çeşitli veri hızı, SM / MM, tek elyaf ve çift elyaf vb. dahil, yönetilemez fiber ortam dönüştürücüsünün tüm fonksiyonlarını kapsar, SNMP, WEB, TELNET ve CONSOLE gibi protokolleri destekler, ve entegre yönetimi tüm kasalara uygular.

    Özellik:


    ◆ Destek 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T.

    EE IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x ve IEEE802.3ah standartlarına uyun.

    İndustrial Yüksek performanslı otomatik algılamalı değiştirme yonga seti endüstriyel standartlara uygundur, sabit ve trafik sıkışıklığı olmayan veri iletimi ve değişimini güvence altına alır.

    .20 Max.2046 byte ve ileri modda paket bayt, Max. Kesim modunda 9K baytlık paket.

    Port Elektrik portunda AUTO-MDIX, kullanıcı için uygun.

    ◆ Ekipmanların kararlı çalışmasını sağlamak için maksimum güvenlik gücü 100W.

    Sw Çalışırken değiştirilebilir medya dönüştürücü (kart türünde) ve yönetim kartı, tek lif veya çift lif (tek lif medya dönüştürücüler çift olarak kullanılmalıdır), bağımsız t türü veya 16 yuva kasası isteğe bağlıdır

    Power Düşük güç tüketimi, düşük ısı, 10W özel iletişim güç kaynağına sahip bağımsız tip, çift yedekli güç kaynağına sahip kasa.

    Fiber Bağlantı Noktası:


    ◆ Bağlayıcı: ST, SC, FC
    Wav Çalışma dalga boyu: 850nm, Çoklu modda 1310nm; Tek modda 1310nm, 1550nm.
    Fibers Optik fiberler: Çok modlu: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140um;
    Tekli mod: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125um

    Ethernet Arabirimi :

    Standards Standartları karşılayın: IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x ve IEEE802.3ah
    Rate Veri hızı: 10Mbps, 100Mbps, 1000M yarı / tam çift yönlü otomatik algılama
    ◆ Bağlayıcı: RJ-45
    RJ-45 ile bağlantı yapan UTP CAT5 veya CAT5E, 100m'de iletim mesafesi.

    Temel çalışma ortamı :

    ◆ Depolama Sıcaklığı: -10 ~ 70 ℃

    Temp Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 ℃
    ◆ Nem:% 5 ~% 90 (yoğuşmasız)
    ◆ Boyut (bağımsız): 156mm (W) * 128mm (D) * 32mm (H)
    Supply Güç kaynağı: 85VAC ~ 265VAC veya -40VDC ~ -57VDC

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: Sweety Tian

    Tel: +8618665856609

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler