Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

2.0mm Kablo İç ile 6 Çekirdek Kapalı Breakout Fiber Optik Kablo

2.0mm Kablo İç ile 6 Çekirdek Kapalı Breakout Fiber Optik Kablo

    • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner
    • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner
    • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner
  • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS
    Model numarası: Da elverişli Kapalı

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1000m
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Test raporu ile ahşap davul
    Teslim süresi: 3-5 GÜN
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, aylık ödeme
    Yetenek temini: 100000M / Gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Sıcaklık: -40 ila 70 ℃ Fiber türü: sıkı tamponlanmış
    Çekirdek: 2 çekirdekten 24 çekirdeğe Dış ceket: PE veya LSZH

    (2017.12_01

    2.0mm Kablo İç ile 6 Çekirdek Kapalı Breakout Fiber Optik Kablo

    Hızlı Detay:

    1. Türü: 48 çekirdekli fiber optik kablo
    2. Mod: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    3. Elyaf: G652D, G657A, G657B
    4. Uygulama: Sarı ceketli ve içinde 2.0mm kablo bulunan kapalı fiber kablo
    5. Ceket: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
    6. Kablo rengi: Sarı, Turuncu, Aqua, Menekşe, Mavi, Yeşil, Beyaz, Siyah, Kırmızı ...

    Özellikler:

    1. Hidrolize dirençli yüksek mukavemetli gevşek tüp
    2. Yumuşak, esnek, eklemesi kolay ve büyük kapasiteli tarih iletimi ile
    3. Dayanım elemanı için Aramid ipliği
    4. İyi mekanik ve sıcaklık performansı
    5. Pazarın ve müşterilerin çeşitli gereksinimlerini karşılayın

    Uygulama:

    1. Haberleşme cihazları servis için uygun

    2. Haberleşme teçhizatı pigtail olarak

    3. Kolayca monte edilebilir ve basitçe rendelenebilir

    4. İç mekan dağıtımına kabul edildi.

    Teknik parametreler:

    Açıklama 02 ~ 12 elyaf, Φ 900μm Sıkı tampon elyaf, Aramid iplik, PVC Kılıf.
    Standartlar Standart YD / T 1258.4-2005, ICEA-596, GR-409, IEC794, vb. İle uyumludur; ve OFNR için UL onayının gerekliliklerini yerine getirme.
    Kablo kodu
    02 04 06 08 10 12
    Kablo Çapı (mm) 4.1 ± 0.25 4.8 ± 0.25 5.1 ± 0.25 5.6 ± 0.25 5.8 ± 0.25 6.2 ± 0.25
    Kablo Ağırlığı (kg / km) 11.0 18.4 22 24 27 31
    TBF Çapı 900 ± 50 um

    Mekanik karakteristiği
    Gerilme direnci Uzun vadeli 200N
    Kısa dönem 660N
    Ezilme direnci Uzun vadeli 300N / 100mm
    Kısa dönem 1000N / 100mm
    Bükülme yarıçapı Dinamik 20 × D ( Kablo Çapı)
    Statik 10 × D ( Kablo Çapı)

    Optik özellikleri

    50/125 | mm 62.5 / 125 | mm G.652 G.655
    Zayıflatma (+ 20 ° C) @ 850 nm ≤3.5dB / km ≤3.5dB / km
    @ 1300nm ≤1.5dB / km ≤1.5dB / km
    @ 1310nm ≤0.45dB / km ≤0.50dB / km
    @ 1550 ≤0.30dB / km ≤0.50dB / km
    Bant Genişliği (Sınıf A) @ 850 nm ≥500MHz · km ≥200MHz · km
    @ 1300nm ≥1000MHz · km ≥600MHz · km
    Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm ≤1480nm
    Sıcaklık döngüsünde zayıflama (-20 ° C ~ + 85 ° C) @ 1300nm ≤0.50dB / km ≤0.50dB / km
    @ 1550 ≤0.20dB / km ≤0.20dB / km

    Çevresel özellikleri
    Taşıma sıcaklığı -20 ° C ~ + 60 ° C
    Depolama sıcaklığı -20 ° C ~ + 60 ° C
    Kurulum sıcaklığı -5 ° C ~ +50 ° C
    Çalışma sıcaklığı -20 ° C ~ + 60 ° C


    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler