Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

FC / APC Kare Tipi Fiber Optik Adaptör, Ağ İçin, Tekli Dubleks Fiber Optik Adaptör

FC / APC Kare Tipi Fiber Optik Adaptör, Ağ İçin, Tekli Dubleks Fiber Optik Adaptör

    • FC / APC Square Type Fiber Optic Adapter For Network , Singlemode Duplex Fibre Optic Adapter
    • FC / APC Square Type Fiber Optic Adapter For Network , Singlemode Duplex Fibre Optic Adapter
    • FC / APC Square Type Fiber Optic Adapter For Network , Singlemode Duplex Fibre Optic Adapter
    • FC / APC Square Type Fiber Optic Adapter For Network , Singlemode Duplex Fibre Optic Adapter
  • FC / APC Square Type Fiber Optic Adapter For Network , Singlemode Duplex Fibre Optic Adapter

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS, ISO9001
    Model numarası: AFC-APC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20pcs
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 25pcs / Vaka
    Teslim süresi: 3-5days
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Paypal
    Yetenek temini: Günde 10000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: FC Kare Tipi Fiber Optik Adaptör Model numarası: FC
    Seramik Yüksük Delikli Yüz: APC Türü: Simplex
    Kol: Cerimik, Bronz Konut: Plastik, metal

    Açıklama:
    Optik fiber bağdaştırıcısı, ayrıca optik fiber bağlayıcısı olarak da adlandırılır. Bağdaştırıcımız şunları içerir: FC.SC.ST.LC.MTRJ. Yaygın olarak kullanılan fiber optik dağıtım çerçevesi (ODF) ve fiber optik haberleşme teçhizatı, enstrümantasyon, performans istikrarlı ve güvenilirdir.

    Özellik:

    1. Düşük ekleme kaybı değeri
    2. Gövde ve manşon malzemesi seçimi
    3. Kararlı yetenek ve yüksek güvenilirlik
    4. Mükemmel mekanik yetenek
    5. Renk çeşitliliği

    Uygulama:
    1. Yerel alan ağı
    2. CATV Sistemi
    3. Telekomünikasyon Şebekeleri
    4. Ekipman Testi


    Şartname:

    Şartname

    tip

    SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    kip SM, MM
    Ekleme Kaybı SM≤0.2dB, MM≤0.3dB
    Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.1dB
    Mekanizma Dayanıklılığı (500 devir, dB ≤0.2dB
    Kol malzemesi > 50N
    Çalışma sıcaklığı Zirkonya veya Bronz


    Güvenilirlik testi:

    Güvenilirlik testi
    madde Test Adı Ek Ekleme Kaybı Ek İade Kaybı
    1 Mekanik dayanıklılık <0.2dB <5dB
    2 Tekrarlanabilirlik <0.2dB <5dB
    3 Kilit gücü <0.2dB <5dB
    4 Düşük güç <0.2dB <5dB
    5 Yüksek sıcaklık <0.2dB <5dB
    6 Buharlama <0.2dB <5dB
    7 Sıcaklık döngüsü <0.2dB <5dB
    8 Titreşim <0.2dB <5dB
    9 Düşürmek <0.2dB <5dB


    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)



    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler