Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO Yama Paneli

Özelleştirilmiş Çift Yönlü Fiber Optik MPO Patch Panel MPO'dan LC Konnektörlerine 12 Port

Özelleştirilmiş Çift Yönlü Fiber Optik MPO Patch Panel MPO'dan LC Konnektörlerine 12 Port

    • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port
    • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port
    • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port
  • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, ISO9001

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Karton başına 1 adet
    Teslim süresi: 3-5 GÜN
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, aylık ödeme
    Yetenek temini: 50000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: Çift yönlü LC, SC Kablo: 0.9mm ceket ile 12 renk
    Uzunluğu: özelleştirilmiş Sertifika: RoHS, ISO9001
    Malzeme: Soğuk haddelenmiş çelik Uygulama: FTTX, Veri merkezi

    Özelleştirilmiş MPO - LC Konnektörleri Dubleks Fiber Optik Yama Paneli 12 Bağlantı Noktası

    Ürün Açıklaması:


    12/24 Fiberli MPO / MTP Kasetleri, ön tarafında LC / SC adaptörleri ve arka tarafında MTP / MPO'ları vardır. MPO / MTP Kasetleri, 10G / 40G / 100G geçişli Ethernet ve fiber kanal uygulamaları için özel olarak üretilmiştir; kurulum zamanından ve maliyetten tasarruf sağlar.

    MPO / MTP Kasetler küçük boyutlu olarak tasarlanmıştır ve veri merkezindeki ekipman dağıtım alanına daha yüksek yoğunluklu ana dağıtım alanı için bir ODF'ye yerleştirilebilir.

    Özellikler:

    Elektrostatik kaplama yüzeyi, görünüm ve kullanıcı dostu üstün kaliteli mühendislik plastikleri ve alüminyum alaşımlı malzeme benimser.

    MPO ön paneli kolayca yükseltilebilir.

    Tüm ön portlar işaret no. , tanımlanması kolay.

    Hızlı ve kolay kurulum, esnek yapılandırma ve yönetimi kolay.

    Uygulamalar:


    Veri merkezi altyapısı.

    Depolama alanı ağı - fiber kanal Paralel optikler.

    10G / 40G / 100G geçişli Ethernet.

    Introffice çapraz bağlanır.

    Telekomünikasyon.

    S özellikleri :

    tip 12ms-6 12ms-12 12ml-6 24 mi-6
    Elyaf Türü SM, MM, OM3, OM4
    Elyaf Sayısı 12 12 12 24
    Panel Başına Adaptör Sayısı 6 12 6 6
    Adaptör Tipi Ön SC Dubleks SC Simplex LC Dubleks LC Quad
    Adaptör Rengi Ön Mavi, bej, aqua, mor
    Adaptör Tipi Geri MPO / MTP
    Adaptör Rengi Geri Siyah

         

    Nakliye:

    Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    Havaalanından Havaalanına: hava yoluyla.
    Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler