• SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel
  • SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel
  • SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel
  • SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel
SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel

SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: TTI
Sertifika: ROHS, SGS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton başına 1 adet
Teslim süresi: 3-5 GÜN
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, aylık ödeme
Yetenek temini: 50000pcs/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Vurgulamak:

Optik patch panel

,

ağ patch panel

Ürün Açıklaması

SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel

SC Simplex Konnektörlü Kablo Kablolama Sistemi 4U LC MPO Patch Panel

Hızlı Detay:

  1. Ürün Adı: 4U MPO Fiber Optik Yama Paneli
  2. Kapasite: 12 adet MPO Kasetleri
  3. Yapı: 3U, 19 'Raf Monte
  4. Mevcut adaptör bağlantı noktası: LC, SC
  5. Malzeme: soğuk haddelenmiş çelik
  6. RoHS, SGS ile Uyumluluk

Açıklama:

MPO Fiber modülleri, tek bir modüle 24 LC veya 12 SC fiber parçasını dağıtmanın hızlı ve verimli bir yolunu sağlar.

Özellikler:

  1. Sekansın burulmasına modül optik fiber bağlantıları
  2. Veri merkezi ve SAN Sistemi sağlayabilir, basit ve esnek
  3. Standart 19 "herhangi bir kabine kurulabilir
  4. Yüklenecek, taşınacak ve eklenecek Convient
  5. Modülün arkasına sabitlenmiş MPO ana hat bağlantısı

Uygulama:

  1. Telekomünikasyon abone döngüsü
  2. Eve kadar fiber (FTTH)
  3. Yüksek yoğunluklu kablo kablolama sistemi
  4. Yüksek entegre ekipman ve cihazlar

Özellikler:

tip 12ms-6 12ms-12 12ml-6 24 mi-6
Elyaf Türü SM, MM, OM3, OM4
Elyaf Sayısı 12 12 12 24
Panel Başına Adaptör Sayısı 6 12 6 6
Adaptör Tipi Ön SC Dubleks SC Simplex LC Dubleks LC Quad
Adaptör Rengi Ön Mavi, bej, aqua, mor
Adaptör Tipi Geri MPO / MTP
Adaptör Rengi Geri Siyah

Nakliye:

  1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
  2. Havaalanından Havaalanına: hava
  3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)