Shenzhen TTI Fiber İletişim Teknolojileri Limited Şirketi.

TTI'yi Seçin, İnternet Zamanınızı Aydınlatın.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO Yama Paneli

Raf Montajlı MPO Patch Panel, Soğuk Haddelenmiş Çelik ile 1U Fiber Optik Patch Panel

Raf Montajlı MPO Patch Panel, Soğuk Haddelenmiş Çelik ile 1U Fiber Optik Patch Panel

    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
  • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin
    Marka adı: TTI
    Sertifika: ROHS, SGS
    Model numarası: MPOP-1U

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 5pcs
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Karton başına 1 adet
    Teslim süresi: 3-5 GÜN
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, aylık ödeme
    Yetenek temini: 50000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı

    Raf Montajlı MPO Patch Panel, Soğuk Haddelenmiş Çelik ile 1U Fiber Optik Patch Panel

    Hızlı Detay:

    1. Ürün Adı: 1U MPO Patch Panel
    2. Malzeme: soğuk haddelenmiş çelik
    3. Yapı: 1U, 19 'Raf Monte
    4. Mevcut adaptör bağlantı noktası: LC, SC
    5. Malzeme kalınlığı: 1.2mm

    6. Kapasite: 12 adet MPO Kasetleri

    Açıklama:

    MPO Fiber modülleri, tek bir modüle 24 LC veya 12 SC fiber parçasını dağıtmanın hızlı ve verimli bir yolunu sağlar.

    Özellikler:

    1. Sekansın burulmasına modül optik fiber bağlantıları
    2. Yüklenecek, taşınacak ve eklenecek Convient
    3. Veri merkezi ve SAN Sistemi sağlayabilir, basit ve esnek

    4. Modülün arkasına sabitlenmiş MPO ana hat bağlantısı
    5. Standart 19 "herhangi bir kabine kurulabilir

    Uygulama:

    1. Ekleme yongası ve fiber makara versiyonları isteğe bağlı
    2. Herhangi bir ofis veya kurumsal kurulum için uygun
    3. Tam montaj (yüklü) veya boş panel isteğe bağlı
    4. Füzyon ekleme, doğrudan sonlandırma ve önceden sonlandırılmış kablolar için uygundur

    Özellikler:

    tip 12ms-6 12ms-12 12ml-6 24 mi-6
    Elyaf Türü SM, MM, OM3, OM4
    Elyaf Sayısı 12 12 12 24
    Panel Başına Adaptör Sayısı 6 12 6 6
    Adaptör Tipi Ön SC Dubleks SC Simplex LC Dubleks LC Quad
    Adaptör Rengi Ön Mavi, bej, aqua, mor
    Adaptör Tipi Geri MPO / MTP
    Adaptör Rengi Geri Siyah

    Nakliye:

    1. Kapıdan kapıya: ekspres ile (DHL, UPS, TNT, FedEx vb.)
    2. Havaalanından Havaalanına: hava
    3. Limana Limana: deniz yoluyla (konumuz Shenzhen limanıdır.)

    İletişim bilgileri
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    İlgili kişi: vicky

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler